Przejdź na stronę główną Interia.pl

SHOW - magazyn o gwiazdach

Pora na panów

Zwykle ich nie oceniamy, ale koniec roku to wyjątkowa okazja. Zwłaszcza, że ostatnie miesiące obfitowały w intrygujące męskie stylizacje.

Stylowa zagrywka

Robert Lewandowski (25) - Robert zna zasady elegancji. Świadczą o tym wystające na 2 cm mankiety od koszuli i krawat w kolorze garnituru. Jednorzędowa taliowana marynarka na jeden guzik doskonale podkreśla wszystkie atuty sylwetki piłkarza.

Luz dobrze kontrolowany

Reklama

Michał Englert (38) - Kluczem do sukcesu są dobre materiały i odpowiednio dobrane fasony. Nawet jeśli ubieramy się swobodnie. Spodnie są świetnie uszyte, więc leżą idealnie. Stylizacja operatora zachowana jest w spójnej tonacji kolorystycznej. Koszula w stonowaną kratę i szare trampki wprowadzają luz w bardzo dobrym guście.

Szczypta awangardy

Bartosz Gelner (25) - To jest rock’n’roll! Wąskie dżinsy (idealne dla szczupłej sylwetki), mocne sztyblety, gruby skórzany pas i koszula we wzory. Zestawu, jaki nosi młody aktor, nie powstydziłby się niejeden charyzmatyczny muzyk. Włosy zebrane w samurajski kucyk to jedyna ekstrawagancja. I właśnie tyle jej potrzeba.

Klasyczna harmonia

Mateusz Kościukiewicz (27) - Skórzana kurtka jest bardziej rockowa niż marynarka, ale klasyczny fason oszczędza efektu przebrania za rockmana. Masywne buty sprawiają, że dżinsy zyskują elegancki charakter. Wszystkie elementy stylizacji mają klasyczne fasony i są dobre jakościowo.

Szewc bez butów

Olivier Janiak (39) - Bardzo lubię styl à la "stary dżentelmen". Wymaga on jednak perfekcji. Koszula wystająca spod kardiganu jest niestosowna. "Przerysowane" buty z cieniowaniami w koniakowym odcieniu ujmują klasy dobrze skrojonej całości.

Mróz ścisnął

Tomasz Kammel (42) - Garnitur w kratę to doskonały wybór pod warunkiem, że właściwie dobierzemy resztę. Ważna jest m.in. dobrej jakości, zgrana z garniturem koszula. Niestety, prezenter zamiast niej wybrał gruby szary sweter. Rękawy z dziurami na kciuki sprawiają, że Tomasz wygląda jakby na imprezę poszedł w rękawiczkach.

Dozowolone od lat 18

Radosław Majdan (41) - Sztywna marynarka krojem przypomina kucharski fartuch. Niebieska z czerwoną stójką - to popartowa inspiracja. Lepiej jednak byłoby zrezygnować z czerwieni, przykrywając ją szalikiem. Infantylne trampki bardziej pasują nastolatce niż dojrzałemu mężczyźnie.

Ten pas to faux pas

Mateusz Damięcki (32) - Golf to wspaniały pomysł - zawsze dodaje mężczyźnie charakteru. Cały urok stylizacji zepsuł brązowy pasek. Nie jest on na tyle atrakcyjny, aby grać pierwsze skrzypce. Dodatkowo zaburzył proporcje sylwetki, przecinając ją na pół.

Tomasz Ossoliński - Projektant mody męskiej. W tym roku obchodzi 20-lecie pracy. Wiosną zobaczymy go w roli jurora w programie "Project Runway