Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Jezioro łabędzie

Dużo bieli, kropla ciemnego jak atrament granatu, szum piór, szelest koronek. To nie primabaleriny w balecie Piotra Czajkowskiego, ale gwiazdy w kreacjach z nowych kolekcji!

Maika Monroe (18) na swój festiwalowy debiut w Wenecji wybrała kreację pewniaka, czyli suknię marki Marchesa. Początkująca aktorka wygląda jak królewna z bajki. Oryginalny motyw koronki przypomina kwiaty, które mróz maluje na szybach. A pierzasty tren wieńczy całość.

Reklama

Jessica Biel (30) na londyńskiej premierze filmu "Pamięć absolutna" wystąpiła w kreacji Giambattisty Vallego, której... absolutnie nie zapomnimy. To doskonały miks barokowego przepychu i delikatności. Proste różowe szpilki to także strzał w dziesiątkę.

Katy Perry (27) zaskoczyła wszystkich! Kolor włosów zbliżony do naturalnego i sukienka baletowa z nowej kolekcji marki Marchesa - w takim wydaniu piosenkarkę widuje się raczej rzadko. Tym większe brawa! Zwłaszcza za to, że do biało-złotej kreacji nie założyła złotych sandałków. Wtedy byłoby banalnie.

Fiammetta Cicogna (24) w kreacji od Alberty Ferretti wygląda jak najpiękniejsza panna młoda. Koronkowa góra i pierzasty zwiewny dół sukni to fason-hit sezonu. Model, w którym wystąpiła gwiazda włoskiej telewizji, powinny zapamiętać wszystkie dziewczyny, które mają zamiar stanąć niedługo na ślubnym kobiercu.

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: moda | sukienki | Biała sukienka