Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Błysk, który odejmie ci lat

Sylwester to najlepsza okazja, by wyglądać olśniewająco! Cekiny, satyna, tkaniny z metalicznym połyskiem to twoi sprzymierzeńcy. Zobacz, jak je nosić, by uniknąć wpadki.

Wielkie lśnienie potrzebuje skromnej oprawy

Jedna połyskująca rzecz wystarczy na cały look. Wybierając cekiny lub metalik, nie łącz ich z rzeczami we wzory ani z wyrazistymi, mocno kontrastującymi kolorami. Wyjątek to srebro i czerń.

Reklama

Nie zakładaj na sylwestrową imprezę cielistych rajstop! Nadają się wyłącznie do biura. Wybierz cienkie, przezroczyste, czarne rajstopy, kabaretki lub po prostu postaw na gołe nogi.

Odmładzający metalik

Wraca moda na lata 80. i 90., a wraz z nią metaliczne tkaniny. Łączymy je z czernią lub stonowanymi kolorami, jak Jessica Alba (35). Sukienki na cienkich ramiączkach można nosić na gładki, dopasowany golf lub body.

Zmysłowa satyna

Szmaragdowy, rubinowy, złoty... Szlachetne kolory są stworzone dla satynowych sukienek! Dodatki? Dyskretna biżuteria i aksamit, jak u Kasi Sokołowskiej (43), będą idealne.

Seksowne cekiny

Dopasowana, cekinowa sukienka wymaga proporcjonalnej sylwetki, jaką ma Małgorzata Foremniak (49). Jeśli nie jesteś "ideałem", bezpieczniej będzie wybrać luźniejszy fason.

SHOW 26/2016

Show

Reklama