Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Wszystkie skandale i sekrety

W Ameryce wrze! Demi napisała wstrząsającą biografię, w której zdradziła pikantne i bardzo dramatyczne szczegóły ze swojego życia. Padły mocne oskarżenia, m.in. pod adresem byłego męża...

Alkohol, narkotyki, gwałt, próby samobójcze, zdrady, kolejne odwyki i potworne osamotnienie - życie Demi Moore (56) to pasmo traum. W Ameryce właśnie ukazała się biografia gwiazdy, w której rozlicza się z bolesną przeszłością.

Reklama

Bez wstydu opowiada o intymnych i bardzo trudnych wydarzeniach ze swojego życia. I zapowiada, że książka jest dla niej odcięciem od dramatycznej przeszłości i próbą rozpoczęcia życia na nowo.

Traumatyczne dzieciństwo

Demetria Gene Guynes, bo to jej prawdziwe nazwisko, nigdy nie poznała swojego ojca. Przez łóżko matki alkoholiczki przewijali się za to kolejni "wujkowie", którzy z czasem zaczynali interesować się także kilkulatką. W swojej biografii aktorka wspomina walkę z uzależnieniem matki i jej kolejne próby samobójcze, z których ratowała ją córka: "Pamiętam, że wyciągałam swoimi dziecięcymi paluszkami pigułki z jej ust", czytamy w biografii "Inside out".

Demi i jej matka zmieniały dom ponad 40 razy, przez co dziewczynce nigdy nie udało się nawiązać przyjaźni z rówieśnikami. Z trudem przechodziła też z klasy do klasy. Ostatecznie porzuciła edukację w wieku 16 lat.

Rok wcześniej wyprowadziła się z domu. Stało się to po tym, jak jeden ze znajomych mamy zgwałcił ją, dając Virginii w zamian 500 dolarów.

Żeby mieć na czynsz, Demi podjęła pracę fotomodelki. Pozowała głównie do rozbieranych sesji. Wkrótce, za namową przyjaciółki, postanowiła spróbować swoich sił w filmie. Okazało się, że ma talent, a jej uroda i zachrypnięty głos zachwyciły producentów. W wieku 19 lat grała w operze mydlanej i miała za sobą kilka produkcji.

I wtedy okazało się, że tak jak matka, Demi wpadła w szpony uzależnienia. Piła na umór i uzależniła się od narkotyków. Doszło do tego, że reżyser "Ogni świętego Elma" zmusił ją do odwyku, grożąc, że wyrzuci z obsady. Jak na ironię, Demi grała w filmie alkoholiczkę uzależnioną od narkotyków...

Rok wcześniej wyszła za mąż za tekściarza, Freddy’ego Moore’a. Choć, jak wyznała w swojej biografii, regularnie go zdradzała - pierwszy raz w przeddzień ślubu. On nie pozostawał jej dłużny i romansował z 14-letnią uczennicą. Małżeństwo przetrwało sześć lat. Po rozstaniu, aktorka rzuciła się w wir romansów. Spotykała się m.in. z Johnem Stamosem i Emilio Estevezem. 


Show

Reklama