Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

W pogoni za miłością

Edyta Górniak

Nie potrafi długo być sama. W życiu gwiazdy już pojawił się nowy mężczyzna! Czy u boku przystojnego, młodszego muzyka Edyta odnajdzie upragnione szczęście?

Mylił się ten, kto sądził, że Edyta Górniak (41) będzie rozpaczać po rozstaniu z Piotrem Schrammem. Choć przystojnego prawnika traktowała bardzo poważnie - planowała z nim dziecko, a nawet żałowała, że Schramm nie jest biologicznym ojcem Allana - już znalazła pocieszenie w ramionach innego i dziś wprost promienieje!

Reklama

Nowym partnerem diwy jest młodszy od niej o kilka lat muzyk. Ale nie Chesney Snow, ani Aleksander Milwiw-Baron, z którymi łączyły ją portale plotkarskie. Ponoć plotek o romansie z amerykańskim producentem oraz muzykiem Afromental gwiazda nie komentowała celowo, by odwrócić uwagę od prawdziwego wybranka. A jest nim Michał Nocny, muzyk z zespołu Dustplastic.

Piosenkarka poznała go już we wrześniu zeszłego roku. Z Michałem najpierw połączyła ją praca w studio nagraniowym, a potem gorące uczucie. Ostatnio parę widziano w Kołobrzegu na imprezie popularnej rozgłośni radiowej. Zagrali razem najnowszy singiel artystki "Your High", który stworzył Michał z kolegami.

Potem piosenkarka i jej ukochany zjedli kolację w hotelowej restauracji i udali się do apartamentu Edyty...

Artystka spędzi z nowym partnerem całe lato. Jej syn Allan na wakacje przeprowadził się do taty, Dariusza Krupy, i niebawem razem z nim, jego partnerką Izą i przyrodnim rodzeństwem wyjedzie na wczasy.

Górniak planuje pod nieobecność syna skupić się na nagrywaniu ósmej płyty razem z ukochanym. Na facebookowym profilu właśnie zapowiedziała, że wyda ją już jesienią. Lato będzie więc pracowite i pełne miłości.

Maria Kowalczyk

SHOW 14/2014

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak