Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

SHOW - magazyn o gwiazdach

Victoria Beckham: Od kiczu do kreatorki mody

Z plastikowej lalki zmieniła się w kreatorkę mody. W tym roku Victoria obchodzi 10-lecie swojej działalności i udowadnia, że jeśli wierzysz w siebie, możesz wszystko.

Jeszcze dziesięć lat temu nikt nie traktował jej poważnie - w świecie wielkiej mody, do którego za wszelką cenę chciała dołączyć Victoria Beckham (44), miała wątpliwą reputację.

Reklama

Jej sztuczna opalenizna, sztuczny biust i kiczowate stylizacje plasowały ją obok celebrytek klasy B, a nie modowych wyroczni. Dziś jej pokazy są jednymi z najważniejszych wydarzeń na Nowojorskim Tygodniu Mody!

Imperium, które stworzyła rozrasta się i generuje miliony. Jak ona to zrobiła?

23 miliony fanów

Tylu ludzi obserwuje ją na Instagramie. Bo tam Victoria pokazuje siebie z innej strony. Dzieli się fotkami z mężem, Davidem Beckhamem i dziećmi, wspomina czasy Spice Girls, a nawet... szeroko się uśmiecha! Ale najwięcej miejsca poświęca swojej działalności modowej.

Jej historia to wariacja losów w stylu "od pucybuta do milionera", bo choć pochodzi z majętnej rodziny, świat wielkiej mody był poza jej zasięgiem.

Gdy zadebiutowała jako projektantka, modowe środowisko drwiło z niej, przepowiadając rychłe fiasko. A ona zrobiła wszystko, by udowodnić im, jak bardzo się mylą.

Koniec idylli?

Sporo mówiło się o fiasku jej małżeństwa. Wszystkiemu winien jest sam David, który w wywiadzie, którego niedawno udzielił dla australijskiego magazynu TV The Sunday Project, stwierdził: "Kiedy jesteś w małżeństwie tak długi czas jak my jesteśmy, zawsze trzeba ciężko nad nim pracować".

Wkrótce ukazał się magazyn "Vogue", na okładce którego Victoria pozowała z dziećmi, bez męża i plotka o ich rozstaniu zaczęła żyć własnym życiem. Dziś już wiadomo, że między małżonkami wszystko gra.

David w uroczy sposób pogratulował żonie zawodowego sukcesu: "Przez ostatnich 10 lat Victoria pracowała długo i ciężko, by zbudować swoją markę. Jestem z niej niesamowicie dumny i cieszę się, że mogę wspierać ją w walce o marzenia".

Justyna Kasprzak


Show

Reklama