Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Uwodzicielki

Nie oprze im się żaden mężczyzna! Ale nie wszystkie z tego korzystają. Kto woli poważne związki, a kto ma na koncie rekordową liczbę romansów? SHOW bada temat. I sprawdza, jak one to robią?!

Sylwia Gliwa jest mistrzynią długich dystansów

Choć dzięki swojej urodzie Sylwia Gliwa (32) mogłaby zmieniać partnerów jak rękawiczki, ona woli poważne relacje. Aktorka ma swoje sposoby na to, by w związku nie zagościła nuda: "Podobno pończochy i pas do bielizny działają na mężczyzn jak magnes. Każda kobieta powinna raz na jakiś czas tak się pokazać swojemu mężczyźnie" - zdradziła w wywiadzie.

Reklama

Jej pierwszą wielką miłością był Borys Szyc. Poznali się podczas studiów, a uczucie przetrwało aż 5 lat. Gdy rok temu z rudowłosej, skromnej dziewczyny zmieniła się w blond piękność, aktor ponoć żałował tego rozstania. "Znamy się i lubimy, ale nic nas już nie łączy" - żartobliwie mówiła o Borysie Sylwia.

Weronika wplątuje się w niebezpieczne związki

Związki Weroniki Rosati (26) budzą kontrowersje. Najpierw młoda aktorka związała się ze starszym o 21 lat dziennikarzem Mariuszem Maxem Kolonko, by niedługo potem zaszokować romansem z 70-letnim reżyserem Andrzejem Żuławskim! Raper Tede też nie był dobrym kandydatem na zięcia byłego ministra spraw zagranicznych...

Demi Moore doradza panom, jak zdobyć kobietę

W poradniku autorstwa T.J. Jeffersona Demi Moore (47) zdradza tajniki uwodzenia kobiet: "Jeśli chcesz zdjąć ze mnie ubranie, skoncentruj się na tym, co możesz mi dać, a nie na tym, co możesz ode mnie dostać! (...). Kobiety są opiekuńcze z natury, ale nie myśl, że masz to z góry zagwarantowane" - napisała. Z rad aktorki nie skorzystali, niestety, jej byli mężowie: Bruce Willis i Freddy Moore. Za to na pewno lekturę zgłębia obecny mąż aktorki, Ashton Kutcher.

Więcej przeczytasz w nowym, większym SHOW - eleganckim magazynie o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! W sprzedaży od 5 lipca.

Show

Reklama