Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

SHOW - magazyn o gwiazdach

Szokujące metamorfozy gwiazd. Ładnieją z wiekiem

Wcale nie jest tak, że każda gwiazda od razu jest piękna i stylowa. Czasem dojście do świetności zajmuje długie lata. Bo kobiety są jak wino....

Aktorka Katarzyna Zielińska (39) nie ma w ogóle problemu z tym, że dawniej wyglądała i ubierała się nieco mniej stylowo. Często na swoim profilu na Instagramie pokazuje co bardziej smakowite wyskoki modowe sprzed lat.

Reklama

Swoją stylizację z roku 2008 opisała w ten sposób: "Dobrze skrojone jeansy i kolorowe dodatki to podstawa codziennej stylizacji. Stylizacja po lewej od już w pierwszej chwili rzuca się w oczy. Od razu można zauważyć, że wszystko jest przemyślane, delikatnie szalone, ale widać tutaj zamiłowanie do mody. No i plus za doczepiany sztuczny ogon". Najważniejsze, że naprawdę wyciągnęła naukę ze swoich błędów.

Nie, to nie są dwie różne kobiety, to ta sama Joanna Przetakiewicz (51). I ta blondynka w niezbyt gustownej sukience z czasu romansu z Janem Kulczykiem (†65), i ta, wyrafinowana twórczyni modowej marki... Trudno oprzeć się też wrażeniu, że wersja współczesna wygląda młodziej.

Może to także "zasługa" miłości. Od roku Joanna Przetakiewicz jest w związku z Rinke Rooyensem i to w ostatnim czasie najgorętsza para w polskim show-biznesie. 

Na kolejnej stronie zobaczysz metamorfozę Edyty Herbuś i Magdy Mołek >>>