Przejdź na stronę główną Interia.pl

SHOW - magazyn o gwiazdach

Słodki smak sławy

Przyzwyczailiśmy się do osób znanych z tego, że są znane, ale ostatnie miesiące to wysyp nader szybkich karier. Dziś, by zostać gwiazdą, wystarczy... pójść na mecz.

"Bardzo bym chciała być na okładce "Vogue’a" (...), pozowałabym np. Mario Testino", powiedziała w jednym z wywiadów Natalia Siwiec (29). W innym dodała: "Mam szczęście i farta w życiu". Na pewno ma rację, bo jak wytłumaczyć jej błyskawiczną karierę? Od czasu, gdy w seksownym stroju pokazywała się na trybunach podczas Euro, gości w porannych programach ("Pytanie na śniadanie") i udziela wywiadów. Jeden z tygodników opinii poświęcił jej duży tekst. Trafiła też na okładkę magazynu "Playboy" i ponoć omal nie została jurorką "Bitwy na głosy"! Przykład Natalii wyznacza nowy trend w show-biznesie. Aby być sławnym, wystarczy... mocno chcieć i mieć odrobinę odwagi. Kto jeszcze pamięta czasy, gdy należało co najmniej wystąpić w jakimś reality show, by zyskać popularność? Zobacz, kto jeszcze zrobił ostatnio ekspresową (i nieuzasadnioną) karierę!

Reklama

Najsłynniejsza fanka futbolu

Natalia Siwiec (29) to najgorętsze nazwisko lata! Miss Euro 2012 była nawet "ekspertem" w "Pytaniu na śniadanie", gdzie uczyła panów sztuki podrywania. Jak długo potrwa kariera właścicielki silikonowego biustu? "Mój mąż zawsze uważał, że powinnam prowadzić jakiś program w telewizji", mówi Natalia.

Polska Bellucci?

O Karolinie Szostak (41), dziennikarce "Wydarzeń" Polsatu, zrobiło się głośno dzięki imponującemu biustowi, który można było podziwiać podczas jednego z wydań programu. Karolina twierdzi wprawdzie, że był to fotomontaż, ale zarazem chętnie eksponuje seksowne, pełne kształty na imprezach i nie wyklucza rozbieranej sesji "w stylu Moniki Bellucci".

Grycanki: nie ma rzeczy niemożliwych!

Błyskotliwa kariera Marta Grycan (39) oraz jej córek Weroniki (19), Wiktorii (16) i Gabrysi (8) rozpoczęła się od bywania na bankietach. Dziś synowa i wnuczki właściciela cukierniczego imperium triumfują. Marta została prowadzącą w programie TLC "Polski turniej wypieków" , Wiktoria - modelką (wystąpiła na Fashion Week Poland), a Weronika (po lewej) instruktorką tańca. Ich apetyt (na sukces) wciąż rośnie!

Inwazaja kobiet detektywa

Ostatnie miesiące należały do Luizy Kobyłeckiej (27) (po lewej), która dla Krzysztofa Rutkowskiego (52) zrzuciła habit. Mimo licznych wyznań na łamach prasy (m.in. o planowanym ślubie w Madrycie), byłą zakonnicę wygryzła... jej koleżanka z klasy Maja Pilch (27). Teraz to ona ma swoje pięć minut u boku detektywa, a Luiza rozważa emigrację...

Oskar Maya