Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

SHOW - magazyn o gwiazdach

Piotr Stramowski: Ostatnie wolne chwile

Marzy o Hollywood, ale czy mu się uda? Na razie musi się zmierzyć z trudną rolą taty i wyjść ze strefy komfortu zapracowanego millenialsa.

To już ostatnie chwile względnej wolności. Niebawem dom Piotra Stramowskiego (31) i jego ciężarnej żony Katarzyny Warnke (42) opanują pieluszki, laktatory i wanienki.

Reklama

To będzie szok dla tych dwojga, którzy do tej pory cieszyli się statusem, przywilejami i rozrywkami bezdzietnych celebrytów. Takich, którzy pracowali, kiedy chcieli i mieli dla siebie zawsze czas. To za chwilę się nieuchronnie skończy.

Piotr umila sobie te ostatnie momenty wolności, jeżdżąc na deskorolce. Plotkarze wyzłośliwiają się, że ponoć ciężarna Kasia jest o małżonka zazdrosna. Czy prawdą jest, że Piotr musi jej się spowiadać ze swoich wyjść, a na nocne imprezy ma szlaban?

Para ostatnio zasłynęła wypieraniem się ciąży, choć jeszcze niedawno Piotr mówił, że chętnie dzieli się z prasą swym życiem prywatnym. "Nie uważamy, że aktor powinien ograniczać się tylko do grania. Czujemy się osobami publicznymi, a prasa chce o nas pisać. Byłoby coś sztucznego, nieszczerego w unikaniu tego i snobowaniu się na niedostępną parę, która udziela wywiadów tylko ekskluzywnym periodykom. Wszyscy czytają kolorowe magazyny, to bardzo dobre medium do dzielenia się naszymi przekonaniami", tłumaczył dwa lata temu w wywiadzie dla "GW".