Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Piotr Adamczyk: Sekretna randka

On miał rozpamiętywać rozstanie z żoną, ona - szukać szczęścia w Hollywood. Tymczasem spotykają się w Warszawie. Znamy szczegóły...


Reklama

Oboje do tej pory nie mieli szczęścia w uczuciach. Ale najwyraźniej wierzą, że los się musi się odmienić. Piotr Adamczyk (41) i Weronika Rosati (29) właśnie postanowili dać mu szansę...

SHOW dowiedział się, że od kilku tygodni aktorzy umawiają się na randki. Ostatnio spędzili razem cały dzień! Weronika zagościła nawet w nowym mieszkaniu aktora. W sobotę to ona przyjechała do Piotra i poczekała na niego, gdy wyskoczył na chwilę do restauracji Stary Dom.To bez wątpienia świadczy o dużej zażyłości i wzajemnym zaufaniu.

Aktorka przedstawiła też Piotra swoim znajomym i zaprosiła na grilla. Wieczór zakończyli u Adamczyka...

A jeszcze niedawno plotkowano, że aktor, przygnębiony rozstaniem z żoną Kate Rozz, unika towarzystwa i niechętnie wychodzi z domu. Tymczasem Piotra pochłaniały sprawy związane z przeprowadzką (niedawno zamienił kawalerkę na większe mieszkanie w Śródmieściu) oraz obowiązki zawodowe. I to właśnie na planie filmowym (miniserialu "Piąty stadion") poznał piękną aktorkę.

Czy ta znajomość ma szansę rozwinąć się w poważny związek? Oboje unikają komentarzy. Podobnie mama Weroniki. Aktorka natomiast opowiada znajomym, że jest bardzo szczęśliwa.

W najbliższym czasie parze nie grozi też rozłąka, bo Rosati gra w Polsce w filmie "Ciało obce" Krzysztofa Zanussiego oraz serialu Polsatu "Hotel 52". Wolny czas może więc poświęcić Piotrowi.

W ostatnim wywiadzie deklarowała: "Mężczyzna, z którym zwiążę się na zawsze, musi być moim przyjacielem". Wyliczała wymarzone cechy: prawdomówny, wrażliwy, z pasją... Piotr dokładnie taki jest.

Iwona Czarnyszewicz

SHOW 19/2013

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: randka | romans | Piotr Adamczyk | Rosati Weronika | Adamczyk Piotr