Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Życiowa rewolucja

Aż trudno uwierzyć, że to ta sama kobieta! Znana dziennikarka przeistoczyła się w prawdziwą seksbombę i ruszyła na podbój salonów. SHOW poznał przyczyny tej przemiany!

Radykalnie zmieniła fryzurę i styl, dołączyła też do grona stałych bywalców bankietów. Mało tego, kilka miesięcy temu pozowała nago do albumu fotograficznego swojego przyjaciela Macieja Mańkowskiego!

Reklama

Paulina Smaszcz-Kurzajewska (42) nie jest już grzeczna. Co stoi za tą przemianą?

"Wreszcie odchowałam dzieci. Do tej pory całe moje życie było podporządkowane synom. Teraz mam czas, żeby pójść do fryzjera, do kosmetyczki, czy z mężem do kina. Mam czas na rozwój duszy i intelektu, jako kobieta złapałam wiatr w żagle", mówi SHOW dziennikarka. 

Pojawiły się komentarze, że zmieniła się właśnie dla męża Macieja Kurzajewskiego (42), by podgrzać atmosferę w związku.

"Nie boję się, że nagle w kuchni pojawi się nowa blondynka. Tak absorbuję Maćka swoją osobą i energią, że nie znalazłby czasu na inną kobietę", śmieje się Paulina.

Mówi też, że jeszcze niedawno rozważali z Maciejem powiększenie rodziny.

"Była decyzja o trzecim dziecku, bardzo go chcieliśmy, ale natura na to nie pozwoliła. Już przy drugim były problemy - to cud, że je mamy. Teraz stwierdziliśmy, że nie będziemy ryzykować. Mogę już tylko czekać na wnuki", mówi z uśmiechem.

Magdalena Makuch

SHOW 2/2015

Show

Reklama