Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Najseksowniejsi 2010

Już po raz drugi SHOW przedstawia najseksowniejszych mężczyzn polskiego show-biznesu! W naszym plebiscycie na portalu Interia.pl głos oddało aż 16 961 internautów! Dziś ogłaszamy, kto wygrał.

10. Jarosław Bieniuk - 169 głosów

Wiek 31 lat. Mówią o nim, że jest przystojny jak David Beckham. Ale życiową partnerkę ma znacznie ładniejszą. Ania Przybylska bije na głowę Victorię Beckham.

Reklama

Obrońca nie tylko na boisku w Widzewie Łódź, także w życiu prywatnym. Z piękną aktorką związany jest od dziewięciu lat. Mają dwójkę ślicznych dzieci: Oliwkę i Szymona. Choć dziennikarze żenią ich co pół roku, nie zdecydowali się na założenie obrączek.

Twierdzi, że ma wszystko, czego pragnie mężczyzna. Mówi: "Czego więcej od życia mógłbym chcieć? Mam najbardziej seksowną żonę w Polsce. Obiad na czas. Świetne dzieciaki. Jestem szczęściarzem!". Podobno już w wieku dwudziestu lat chciał założyć rodzinę i być ojcem licznej gromadki. W kwestii liczby dzieci nie powiedzieli jeszcze z Anią ostatniego słowa…

9. Piotr Adamczyk - 338 głosów

Wiek: 38 lat. Jeden z najzdolniejszych i najpopularniejszych polskich aktorów. Zawsze daje z siebie sto procent. I wypada przekonująco. Może grać amanta, papieża, łajdaka - zawsze podoba się kobietom.

Nawet w łóżku Piotra nie opuszcza poczucie humoru. Kasia Glinka opowiadała SHOW, jak na planie "Och, Karol" trzy minuty po tym, jak się poznali, musieli zagrać scenę intymną. "To jest trudna sytuacja, bo w normalnym życiu takie rzeczy się nie zdarzają. Piotrek żartował, co zdecydowanie rozładowało napięcie".

Miłość życia to... prawdziwa księżniczka. Przystojny aktor razem z narzeczona Anną Czartoryską stanowią jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu.

Kto znalazł się na pozostałych miejscach w plebiscycie i kto go wygrał? O tym przeczytasz w najnowszym numerze SHOW - już w sprzedaży!

SHOW 20/2010

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jarosław Bieniuk | Piotr Adamczyk