Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Koniec miłości

Kamilla Baar

Rozstali się pokojowo. „Mamy dobre relacje”, mówi SHOW były partner aktorki, Wojciech Błach. Ich drogi rozeszły się, gdy kariera Kamilli nabrała tempa. Co poszło nie tak?

"Dziś jestem głównie ojcem i to się dla mnie liczy", usłyszeliśmy od Wojciecha Błacha (42). Nie chciał komentować rozstania z Kamillą Baar (34). Zasugerował kontakt z aktorką, ale ta wyłączyła telefon. Jej menedżer Maciej Gajewski tłumaczy SHOW, że aktorka pracuje od rana do nocy i jest aktualnie bardzo zajęta. Tymczasem znajomi pary potwierdzają, że para nie mieszka razem już od kilku tygodni.

Reklama

"Kamilla wyprowadziła się razem z Brunem (synek pary, przyp. red), ale opieką nad dzieckiem zgodnie dzieli się z Wojtkiem", mówią. "W jej życiu jest już ktoś inny", dodaje osoba z Teatru Narodowego, w którym pracuje aktorka.

Wiadomość o tym, że Kamilla i Wojtek nie są już razem, zaszokowała wielu ich znajomych.

"Kilka tygodni temu Wojtek wydawał się przybity. Mówił, że trudno dogadać mu się z ukochaną. Coraz częściej też był widywany na spacerach tylko z synem", opowiada znajomy aktora. Podobno różnice charakterów były coraz mocniej odczuwalne.

"Ostatnio nasze sprzeczki są konsekwencją tego, że za dużo pracuję i często mnie nie ma w domu. Faktycznie, w ciągu ostatniego roku wiele się u mnie dzieje. (...) Na szczęście Wojtek ma tę rzadką cechę, że można na nim polegać w stu procentach. Jest zaprzeczeniem egoisty, a ja bywam skupiona na sobie, stąd też biorą się kłótnie. Do tego szybko wybucham, ale złość zaraz mi przechodzi", mówiła Kamilla w wywiadzie w PANI.

W marcu Baar i Błach zostali laureatami Srebrnych Jabłek - nagród dla par, których historia miłości najbardziej wzruszyła czytelników PANI. W najnowszym numerze Twojego STYLU gwiazda opowiada jeszcze o miłości do partnera. "Przy nim, siedem lat starszym, poczułam się bezpiecznie na tyle, żeby po raz pierwszy przyznać się mężczyźnie, że jestem bezradna". Wywiad przeprowadzono w kwietniu.

Na początku maja Wojtek udał się w samotną, trzytygodniową podróż do Nepalu: zwiedzał, wspinał się w górach, odpoczywał. Gdy wrócił do kraju, od razu wsiadł w samochód. Zabrał synka nad Bałtyk, a potem pojechał do rodzinnego domu na wieś. W tym czasie Kamilla skupiła się na pracy.

Aktorka właśnie dołączyła do ekipy serialu "Na krawędzi". Występuje też w "Na dobre i na złe" oraz w Teatrze Narodowym. Wojtek nie jest aż tak zajęty. Wyreżyserował "Twoje pocałunki Mołotowa" w teatrze IMKA i gra w "Na Wspólnej". Znajduje czas, by zajmować się domem i synem.

"Bo Wojtek jest typem domatora, świetny ojciec, złota rączka", zachwycają się nim znajomi.

I dodają: "Oni bardzo się kochali, ale mieli skrajnie odmienne charaktery. Myśleliśmy, że przeciwieństwa się przyciągają. Ale chyba nie tym razem".

Na Facebooku i Baar, i Błach w statusach mają wpisane: "w związku". Przyjaciele pary chcą wierzyć, że pojednanie jeszcze jest możliwe.

Iwona Czarnyszewicz 11/2014

SHOW

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kamilla Baar