Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

SHOW - magazyn o gwiazdach

Edyta Górniak i Małgorzata Rozenek-Majdan: Rewolucja na szczycie

​Blichtr, uwielbienie i milionowe gaże. Do niedawna cieszyła się nimi Perfekcyjna. Teraz jej miejsce gwiazdy TVN zajmuje wielka diwa. Ale czy na stałe?

Roszady w TVN trwają! Po zmianach w śniadaniówce (m.in. odejściu Magdy Mołek, o którym SHOW pisał jako pierwszy), przyszła pora na zmianę na szczycie. Dotychczasowa "królowa" stacji i ulubienica Edwarda Miszczaka, Małgorzata Rozenek (41) niespodziewanie została strącona z tronu. Teraz miejsce Perfekcyjnej zajmie piosenkarka, Edyta Górniak (47).

Histeria w cenie

Reklama

Pierwsze informacje o tym, że Edyta zostanie nową gwiazda stacji, pojawiły się już kilka miesięcy temu. Nic dziwnego - dawno już żadna celebrytka nie narobiła tyle szumu co ona dzięki udziałowi w programie "Agent: Gwiazdy". Odcinki z udziałem diwy biły rekordy popularności. Część widzów oglądała program tylko po to, by zobaczyć jej wybuchy płaczu, histerii i co rusz nadciągające fale nieokiełznanych emocji. Niespodziewana rezygnacja Edyty z show pozostawiła wielki niedosyt. 

Wtedy władze stacji postanowiły zrobić wszystko, by piosenkarka pozostała w TVN. Zaproponowano jej program typu reality show, w którym widzowie będą się przyglądać jej przygotowaniom do egzaminu na prawo jazdy. Podobno za udział w show Górniak zainkasuje okrągły milion złotych. 

O tym, jak ważna jest Edyta dla stacji świadczy fakt, że podczas kręcenia jesiennego spotu reklamowego o jej komfort dbał osobiście Edward Miszczak. Dyrektor programowy pojawił się na planie i sprawdzał, czy spełniano wszystkie życzenia diwy. 

Kilka dni później, podczas prób do sopockiego festiwalu TVN (którego Edyta również była największą gwiazdą) obsługa poprosiła wszystkich obecnych o wyłączenie telefonów komórkowych. Piosenkarka wyraziła bowiem obawę, że ktoś mógłby nagrać jej próbę i wrzucić do sieci. Na takie traktowanie nie mogła liczyć dotąd żadna z gwiazd TVN. 

Co z Perfekcyjną?

TVN postawił na radykalną zmianę, bo Małgosia Rozenek-Majdan podobno nieco się "przejadła". W czasach największej popularności prowadziła kilka programów jednocześnie. 

Nowa, jesienna ramówka już nie przewiduje tyle miejsca dla Małgorzaty. Zobaczymy (choć nie na głównej antenie) dokument, który Rozenek kręci o procedurze in vitro. Ten temat jest jej bliski. Niedawno napisała książkę o metodzie in vitro, a teraz planuje założenie fundacji, wspierającej pary, marzące o dziecku. To jej zawodowa misja, której się teraz poświęci. 

Prywatnie też ma bardzo ważny cel, na którym chce się skupić: pragnie zajść w wymarzoną ciążę, a natłok zawodowych obowiązków z pewnością by w tym procesie nie pomógł. Gdy więc ona wycisza się i planuje powiększenie rodziny, Edyta wchodzi w jej buty i przejmuje pałeczkę królowej stacji. Ale nic nie jest dane na zawsze... 

SHOW 

Maria Kowalczyk

Zobacz także:


Show

Reklama