Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Dwa śluby i sława

To będzie najlepszy rok w życiu Magdy Gessler! Przed nią dwa wesela: córki Lary i jej własne. Gwiazda ma też chrapkę na podbój Ameryki. Mówi się, że czeka ją kariera na miarę Nigelli Lawson i Gordona Ramsaya!

Magda Gessler (63) już wielokrotnie zapowiadała, że wychodzi za mąż. Wybranek od 14 lat jest ten sam - Waldemar Kozerawski, chirurg medycyny estetycznej mieszkający na stale w Kanadzie, o którym Magda od dawna mówi "mój mąż". Ślubne plany gwiazdy krzyżował jednak nadmiar pracy, kolejne projekty telewizyjne oraz... brak rozwodu z drugim mężem, Piotrem Gesslerem.

Będzie się działo

Reklama

Czy teraz przygotowania wreszcie nabiorą realnego kształtu? Gessler, która chętnie pokazuje prywatne zdjęcia na portalach społecznościowych, zaskoczyła fanów fotografią złotego pierścienia z ogromnym akwamarynem. Wielbiciele śledzący jej profil, od razu zaczęli spekulować, że to na pewno pierścionek zaręczynowy, a może nawet ślubna obrączka!

"To było trochę opacznie zrozumiane przez internautów", tłumaczy w rozmowie z SHOW gwiazda. "Jakiś czas temu skradziono mi pierścionek mojej mamy z akwamarynem, który nosiłam przez całe życie na szczęście, co było dla mnie bardzo przykre. Dokładnie taki sam jak ten, który pokazałam. Od tego czasu zawsze marzyłam o tym pierścionku, powiem szczerze. Ten, który dostałam, jest identyczny, jak ten ukradziony. Zdobył go mój Waldek w Kanadzie", dodaje restauratorka.

Kiedy pytamy o to, czy wobec tego możemy się spodziewać ślubu, nie podaje jeszcze konkretnej daty, ale... "Nie chciałabym zdradzać, kiedy to się dokładnie wydarzy... ale marzymy o tym oboje", zapewnia SHOW. Grudzień uważa za szczęśliwy miesiąc w roku, więc może wtedy powie: "tak"? Dla gwiazdy TVN byłby to trzeci ślub. Ale to nie jedyne wesele jakie czeka restauratorkę w tym roku. Także jej córka Lara (27), która we wrześniu 2016 roku zaręczyła się z barmanem Pawłem Pawłowskim, chce zalegalizować związek.

Magdalena ostatecznie zaakceptowała narzeczonego córki i niedawno wrzuciła do sieci zdjęcie pary w... tajskich strojach weselnych. Okazało się jednak, że zakochani nie są jeszcze małżeństwem. "Zainspirowali się sztuką ludową i przebrali w tamtejsze stroje ślubne. Niezależnie od tego Lara głosi, że w tym roku weźmie ślub!", zdradza SHOW Gessler. Data? 2 września.

Niestety, istnieje szansa, że plany ślubne gwiazdy TVN znów pokrzyżuje praca. Tej, jak zwykle, ma sporo. Wróciła z wakacji w Portugalii i kręci kolejne odcinki "Kuchennych rewolucji", o których mówi, że to jeden z lepszych, najbardziej poruszających sezonów programu.

Magda jak Nigella

Ale to nie wszystko. Przed nią otwierają się drzwi międzynarodowej kariery. "Ja myślę, że to jest idealna twarz dla naszego projektu »Food« i myślę, że jej projekty będziemy próbowali zrobić na świat" zapowiadał kilka dni temu Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. "Tu dużo nie mogę powiedzieć, dopiero niedawno to do mnie dotarło. Niewiele szczegółów, to wszystko jeszcze tajemnica", zdradza nam gwiazda.

Kto mógłby sprostać temu wyzwaniu, jak nie ona? Tym bardziej, że Gessler jest znana za granicą. Kilka lat temu o jej fenomenie pisał prestiżowy "New York Times". Określił ją jako Gordona Ramsaya i Nigellę Lawson w jednym. Co ciekawe, brytyjski kucharz celebryta miał okazję poznać polską restauratorkę, gdy był gościem jednej z edycji "Master Chefa" i mógł docenić jej niecodzienną osobowość. "Magda jest barwna, podekscytowana i bardzo głośna. Nie chciałbym zostać z nią sam na sam w pokoju", żartował wówczas Ramsay.

Amerykański sen

Od stycznia tego roku w portfolio TVN, stacji należącej do amerykańskiej korporacji Scripps Networks Interactive -- światowego producenta programów lifestylowych, kulinarnych i podróżniczych, znalazł się także Food Network, który wcześniej działał w Polsce pod egidą Polsatu. Na świecie ten kanał to najpopularniejsza stacja emitująca programy kulinarne. Zresztą, Magda Gessler już tam gościła jesienią. Wystąpiła w jednym z programów Paula Hollywooda, gwiazdora Food Network, który tworzył własną wariację na temat polskiej babki. Gessler, która nad Wisłą osiągnęła już wszystko, będzie mogła rozwinąć skrzydła. Amerykanie już zwrócili na nią uwagę.

Na międzynarodowej konferencji dla menedżerów telewizyjnych to właśnie gospodyni "Kuchennych rewolucji" była lansowana jako gwiazda, z której SNI jest dumne. Uroda, osobowość i genialne wyczucie smaku, to nie są jedyne atuty naszej restauratorki. Gessler świetnie zna języki obce. Nie stanowi dla niej problemu poprowadzenie programu po hiszpańsku i portugalsku, bo włada nimi biegle. Spędziła wiele lat zarówno na Kubie, jak i w Hiszpanii. Zresztą niedawno udowodniła, że znakomicie sobie radzi, lekko i dowcipnie rozmawiając ze zwykłymi ludźmi w programie "Smaczne Peru".

Była równie przekonująca jak inny znany kucharz-podróżnik, Anthony Bourdain. "Było »Smaczne Peru«, teraz będzie »Smaczny Meksyk«, potem będzie może jeszcze coś smacznego. Ale jeszcze nie wiem nic więcej, zobaczymy, jaka będzie rzeczywistość. Na razie rysuje się obiecująco", wyjawia SHOW gwiazda. Czyżby to właśnie ten format Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, chce sprzedać zagranicą i uczynić z Magdaleny Gessler większą gwiazdę niż Lawson, Ramsay i Bourdain razem wzięci?

Katarzyna Jaraczewska

SHOW 3/2017

Show

Reklama