Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Drugie dziecko?

Najpierw ślub, później romantyczna podróż do Azji. Ale Maciejowi Dowborowi i Joannie Koroniewskiej zostało jeszcze jedno marzenie do spełnienia. Czy uda im się powiększyć rodzinę już w tym roku?

Poprzedni rok zakończyli w wielkim stylu. W drugi dzień świąt Maciej Dowbor (36) i Joanna Koroniewska (36) powiedzieli sobie "tak" i tym samym zalegalizowali trwający od 11 lat związek.

Reklama

Dlaczego teraz zdecydowali się na ślub? W rozmowach z przyjaciółmi prezenter Polsatu podkreślał, że dorósł do poważnych życiowych decyzji. Ale to nie koniec zmian. Znajomi pary twierdzą, że jeszcze w tym roku nowożeńcy zdecydują się na powiększenie rodziny. Moment wydaje się idealny.

"Maciek dawno nie miał tak doskonałej passy. Staje się głównym konferansjerem Polsatu, prawdopodobnie poprowadzi kolejny show stacji", mówi nam znajomy Dowbora. W tej sytuacji Joanna, która nie ma tylu zawodowych obowiązków, może skupić się na rodzinie. Ostatnią rolę zagrała w jednym z odcinków serialu "Komisarz Alex" i na razie odpoczywa od telewizji.

Luźniejszy grafik jest aktorce na rękę - chce spędzać jak najwięcej czasu z 5-letnią córką Janiną, która była druhną na ich ślubie. W decyzji o powiększeniu rodziny ją i Macieja wspiera Katarzyna Dowbor, która od dawna marzy o kolejnych wnukach.

Na razie małżonkowie odpoczywają po ślubnych emocjach. "Wyjeżdżamy na wakacje", cieszył się Maciek po ceremonii, kiedy zadzwoniliśmy do niego z gratulacjami.

Jak się dowiedzieliśmy, miesiąc miodowy Dowbor i Koroniewska spędzają w Azji. Do połowy stycznia relaksowali się m.in. na gorących plażach Tajlandii. 

Józef Bulski

SHOW 1/2015

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska