Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Dla niego się rozwiodła

Robi się poważnie! Nowa partnerka Borysa właśnie sfinalizowała rozwód. Zakochany aktor musiał udowodnić, że jest odpowiedzialnym partnerem i opiekunem...

Justyna Jeger-Nagłowska (33) jest trzecią blond projektantką, dla której głowę stracił Borys Szyc (35). Ale w tej miłości wszystko tylko na pozór wygląda tak jak zwykle. Borys przy Justynie wyciszył się, skupił na pracy i na... życiu rodzinnym.

Reklama

Jego nowa partnerka, reżyserka i współwłaścicielka marki odzieżowej Flawless, samotnie wychowuje dwie córki: pięcioletnią Franię i trzyletnią Stefanię. Z kolei Borys stara się poświęcać jak najwięcej uwagi swojej dziewięcioletniej Soni. Dzieci się znają i coraz częściej spędzają razem czas. Aktor zabrał już całą gromadkę na wycieczkę do Zakopanego i do Sopotu, gdzie ma mieszkanie.

Zadbał nie tylko o atrakcje, ale i o wygodną podróż - wynajął dla ukochanych kobiet minivana. Justyna śmiała się na Facebooku, że to był "wesoły autobus".

Wraz z intensywnie rozwijającym się uczuciem przyszły też pierwsze poważne decyzje. Justyna jeszcze do niedawna formalnie była mężatką. Co więcej, wraz z córkami mieszkała w apartamencie męża w warszawskim Wilanowie. Jak ustalił SHOW, kilka tygodni temu projektantka uzyskała rozwód i jest już wolną kobietą.

Partnerka Szyca rozpoczęła też poszukiwania nowego lokum. Na razie nie chce skorzystać z oferty Borysa, który zaproponował jej wspólne mieszkanie.

SHOW odkrył, że Szyc i Nagłowska byli już parą przed paru laty, ale ich związek szybko się rozpadł... Potem ona wyszła za mąż, a Borys spotkał Kaję Śródkę. Na dłuższy czas stracili się z oczu.

Teraz, gdy oboje są po przejściach, postanowili nie przyspieszać biegu zdarzeń.

Iwona Czarnyszewicz, JB

SHOW 6/2014


Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc