Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Daria Ładocha: Idzie jak burza

Z impetem wdarła się do show-biznesu i właśnie dostała nagrodę od losu: poprowadzi najdroższe reality show w spadku po Agnieszce Woźniak-Starak.

To właśnie hiperaktywna blogerka kulinarna Daria Ładocha (36) poprowadzi kolejną edycję "Ameryki Express". Dawna prowadząca, Agnieszka Woźniak- Starak (41) zrezygnowała z roli gospodyni programu z powodu zarzutów o promowanie w nim seksizmu i molestowania seksualnego.

Reklama

W poprzedniej edycji uczestnicy mieli za zadanie całowanie przypadkowych mieszkanek Bogoty w usta. I niektórzy, jak Filip Chajzer (34), zupełnie nie mieli problemów, żeby z tego zadania się wywiązać, choć napotkanie kobiety wyraźnie sobie tego nie życzyły...

Do Ameryki?

Agnieszka zadeklarowała odejście z programu już dawno i ostrożnie typowała następczynię. W tej roli widziała Małgorzatę Rozenek- Majdan (41). Na pewno Małgorzata, która brała udział w pierwszej edycji programu, sprawdziłaby się w tej roli, ale to nie ona poprowadzi popularny program. Może dlatego, że nie chciałaby wyjeżdżać na dłużej bez męża i dzieci. A może dlatego, że gwiazda nie ustaje w próbach zajścia w ciążę.

Ponoć pod uwagę brana była też zwyciężczyni ostatniej edycji "Ameryka Express", Aleksandra Domańska (30), ale ostatecznie stacja zdecydowała się na wygadaną, tryskającą optymizmem Darię.

Gdzie w tym roku mają wybrać się sławni uczestnicy podróżniczego reality show? Plotkuje się o Meksyku. Być może coś jest na rzeczy: zwiad w tamtym kierunku zrobiła już ekipa "MasterChefa" z Magdą Gessler. A ponieważ to piękny kraj, z bogatą historią i gościnnymi ludźmi, nie jest wykluczone, że będzie celem uczestników.

Kto pojedzie do Ameryki Środkowej we wrześniu? Na giełdzie nazwisk pojawiły się już pierwsze: Dominika Tajner (40) z trenerem Qczajem (31) oraz aktor Adam Zdrójkowski (19) z tatą. Udział w programie zdementowała natomiast para Borys Szyc (40) i Justyna Nagłowska (39).

Jak Daria Ładocha znalazła się w mediach? O tym na kolejnej stronie>>>

Show

Reklama