Reklama

Reklama

SHOW - magazyn o gwiazdach

Cena sukcesu

Agata Młynarska

Musi zwolnić! Popularna dziennikarka już dwukrotnie znalazła się w szpitalu, a do tej pory słynęła z żelaznej kondycji. Teraz przekonała się, ile kosztuje kariera.

Prowadzenie programu "Świat się kręci" przez pięć dni w tygodniu, obowiązki redaktor naczelnej serwisu internetowego oraz magazynu sieci drogerii i opieka nad chorym tatą. Agata Młynarska (49) miała ostatnio dużo na głowie. I przypłaciła to problemami ze zdrowiem.

Reklama

Prezenterka poczuła się źle wkrótce po tym, jak ze szpitala po operacji serca wypisano jej ojca, Wojciecha Młynarskiego. Lekarze zdecydowali się zatrzymać Agatę na badania i szybko okazało się, że dziennikarka musi odpocząć. Bliscy zaczęli się niepokoić.

"Wszyscy wiedzą, jaką jest profesjonalistką. Martwię się o nią, jako przyjaciółka życzę sił i powrotu do zdrowia", powiedziała SHOW Henryka Krzywonos-Strycharska. Pierwsze ostrzeżenie Agata dostała już w październiku, gdy zasłabła przed rozpoczęciem nagrania. Już wtedy plotkowano, że padła ofiarą zbyt intensywnego trybu życia i własnej ambicji.

Faktycznie, jej rozkład dnia może przyprawić o zawrót głowy. Dziennikarka wstaje ok. 5.00 rano, by przed pracą poćwiczyć pod okiem trenera personalnego. Potem spieszy na kolegium redakcyjne i przygotowuje materiały do "Świat się kręci". Na antenę wchodzi o 18.30...

"A po emisji programu pędziła jeszcze z mężem na basen", mówi jej znajomy.

Do tego dochodzi restrykcyjna dieta i często brak czasu, by zjeść obiad. Po co to wszystko? Przecież niedawno Młynarska zapewniała w Twoim STYLU, że wyzwoliła się spod presji sukcesu.

"Wydawało mi się, że od nadmiaru wyzwań czegoś mi przybędzie, ale niestety, przybywało jedynie kłopotów, a ubywało sił", mówiła. Czyżby znowu wpadła w pułapkę ambicji?

Oskar Maya

SHOW 11/2014

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agta Młynarska