Przejdź na stronę główną Interia.pl

SHOW - magazyn o gwiazdach

Bliźniaczo podobni

Podobno każdy z nas ma sobowtóra. W Hollywood się od nich roi! Jednym przysparza to kłopotów, dla innych jest trampoliną do sławy.

Być jak Leonardo

"Taki się urodziłem! Niczego nie poprawiałem, żeby wyglądać jak Leonardo DiCaprio", zapewnia 24-letni szwedzki model, Konrad Annerud. Uderzające podobieństwo do hollywoodzkiego gwiazdora wcale mu jednak nie przeszkadza. W dniu, w którym po raz pierwszy napisały o nim media, czterokrotnie zwiększyła się liczba jego fanów w sieci. Wkrótce rzucił pracę barmana i został wziętym modelem...

Jak matka z córką

Reklama

"Czy mam nieznaną córkę?", zapytała fanów Carla Bruni (50) publikując w sieci zdjęcie z modelką, Bellą Hadid (21). O podobieństwie pań mówiło się od dawna. Faktycznie, gdyby porównać fotki Belli i Carli sprzed lat, trudno byłoby je odróżnić. Pytanie tylko, czy bycie "drugą Carlą" to dar niebios, czy raczej ingerencja chirurga, o co podejrzewa się młodziutką modelkę.

Helen 20 lat później

"Nie ma niczego złego w tym, że ludzie myślą, że jesteśmy do siebie podobne", mówi Leelee Sobieski (35), młodsza wersja Helen Hunt (55). Choć przyznaje, że dziwi się za każdym razem, gdy ktoś bierze ją za starszą o dwie dekady koleżankę. Oprócz urody łączy je fortuna, popularność i kariera w świecie filmu (choć Leelee po kilkuletniej przerwie dopiero wraca do zawodu).