Przejdź na stronę główną Interia.pl

SHOW - magazyn o gwiazdach

Agnieszka Popielewicz zaczyna od nowa

Nie płacze po rozwodzie i nie tęskni za mężem. Gwiazda Polsatu już buduje sobie nowe życie. I nie jest samotna! Jej serce skradł znany muzyk. Czy Agnieszka i Grzegorz Hyży znajdą wspólnie szczęście?

Znowu jest zakochana! Koniec roku przyniósł Agnieszce Popielewicz (29) prawdziwą rewolucję życiową. Prezenterka Polsatu rozwiodła się z mężem Mikołajem Witem i zaczęła spotykać z Grzegorzem Hyżym (27), wokalistą, który zaistniał dzięki udziałowi w show "X Factor".

Reklama

Para poznała się w sierpniu podczas tegorocznego festiwalu Top of The Top w Sopocie. Zaprzyjaźnili się, ale Popielewicz była jeszcze mężatką. Teraz jednak, po szybkim rozwodzie z Mikołajem - małżonkowie poza sądem ustalili sprawy związane z podziałem majątku i opieką nad córką Martą (2) - nic nie stoi na drodze nowej miłości. "Agnieszka zasługuje na szczęście. Umówiłyśmy się, że nie komentujemy życia prywatnego", mówi nam Joanna Getka-Kaczor, menedżerka gwiazdy. Nowy partner Popielewicz też próbuje szczęścia w miłości po raz kolejny. W show TVN on i jego żona Maja występowali jako małżeństwo, jednak już wtedy ten związek był fikcją utrzymywaną tylko na potrzeby programu. Na razie i Agnieszka, i Grzegorz wolą nie komentować tego, co rodzi się między nimi. W przyszłym roku prawdopodobnie zamieszkają razem, ale najpierw czeka ich rozstanie. Popielewicz poprowadzi sylwestra z Polsatem w Gdyni, a Hyży powita Nowy Rok w Krakowie na imprezie TVN.

SHOW 26/2014