Przejdź na stronę główną Interia.pl

​Scandal ma... długie nogi!

Przechodnie z ulicy na modowym wybiegu, mężczyźni w spódnicach, gorset z wystającymi stożkami na biuście. Jean Paul Gaultier dał się poznać jako bezkompromisowy artysta, który nie robi sobie nic z politycznej poprawności.

Oto jego najnowszy Scandal...

Reklama

Zapachy Jean Paul Gaultier kojarzą ci się z charakterystycznymi flakonami w kształcie popiersia? Teraz to się zmieni. Nowy, niezwykle sensualny zapach Scandal zamknięto w opływowej buteleczce z korkiem w kształcie smukłych kobiecych nóg wzniesionych do góry!

A jak pachnie Scandal? "Mamy tu strukturę szyprową, drzewną, pełną charakteru z impertynencką dozą miodu" - opisuje kreatorka zapachu, Daphne Bugey.

Kompozycja opiera się na paczuli, którą uzupełniają gardenia i czerwona pomarańcza. Miód nadaje zapachowi słodyczy. Kto go pokocha?

Tylko teraz 27.07-04.09.2017 zapach dostępny wyłącznie w perfumerii Douglas i na Douglas.pl

O Scandalu mówi Agata Krawczyk, Ekspert Zapachowy Douglas:

Jean Paul Gaultier uwielbia szokować. Stawia na oryginalność nie tylko w modzie, ale również w zapachach. Jego perfumy od zawsze kojarzą się z kontrowersją. Flakony przypominające nagie męskie torsy, ale również same kompozycje zapachowe głęboko zapadające w pamięć.

Projektant wywołuje skrajne emocjei niezatarte wrażenie! Ludzie właśnie w taki sposób pragną dzisiaj podkreślić swoją oryginalność. 

Jego zapachy są uwielbiane od lat. Wielokrotnie to miłości na całe życie. Oto kolejne śmiałe posunięcie Pana Gaultier, SKANDAL!


Najlepsze tematy