Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kobiece cechy, które zniewalają mężczyzn

Gdzie szukać swojej wartości? Oto kilka kobiecych cech, dzięki którym czujemy się silniejsze i za którymi… szaleją mężczyźni.

Kobieta wymagająca

Reklama

Nie rozpuszczona do szpiku kości, ale też nie zadowalająca się byle czym, zarówno w obszarach duchowych, jak i materialnych. Kobieta wymagająca doskonale wie, czego chce i jest zdeterminowana, żeby to osiągnąć. Jeśli coś nie przynosi jej satysfakcji - odchodzi od tego z klasą i wcześniej ustalonym, misternym planem działania.

Stawia poprzeczkę wysoko - nie tylko mężczyznom, ale przede wszystkim samej sobie. Dba o swój rozwój wewnętrzny, ciągle stara się poszerzać własne horyzonty. Ciężko za nią nadążyć, ale ma w sobie "to coś", co sprawia, że facetom... miękną kolana.

Kobieta niezależna

Czasy, gdy kobieta "wisiała" na męskim ramieniu minęły już dawno temu. Dziś same chcemy o sobie decydować, obierać własne, życiowe ścieżki. Oddzielne konta żon w banku już właściwie nikogo nie dziwią. Chcemy pracować, samodzielnie utrzymywać się i co najważniejsze - korzystać z wolności wyboru w wielu najważniejszych kwestiach naszego życia.

Niezależne kobiety to idealne partnerki dla silnych, dojrzałych emocjonalnie mężczyzn, którzy cenią sobie własną przestrzeń w związku. Pamiętaj - jeśli sama potrafisz zadbać o swoje potrzeby, będziesz w stanie poradzić sobie w każdej życiowej sytuacji, bez względu na przeszkody, jakie napotkasz.

Kobieta pewna siebie

Nie ma chyba w kanonie kobiecych cech bardziej wartościowego przymiotu. Pewność siebie dodaje nam skrzydeł, sprawia, że bez względu na to, jak wyglądamy lub czym się zajmujemy potrafimy dostrzec we wszystkim wiele pozytywnych stron.

Pewność siebie jest również doskonałym fundamentem budowania odwagi, również w relacjach damsko-męskich, a za tym nasi faceci wręcz szaleją! Inicjatywa, energia, przebojowość, śmiałość - pozwalają nam tworzyć zdrowe związki oparte na wzajemnym szacunku i wyrozumiałości. A to najprostsza droga do uszczęśliwienia siebie i ukochanego mężczyzny...

Kobieta zdystansowana

Do problemów, kompleksów i zdania innych na swój temat. Kobieta, która zna swoją wartość i potrafi być asertywna w wielu sytuacjach życiowych jest - najprościej rzecz ujmując - oazą spokoju, którego tak bardzo potrzeba nam w dzisiejszych czasach, w których liczy się zawrotne tempo i szalona pogoń za idealnym wyglądem, pracą, relacjami.

Kobieta, która z rezerwą podchodzi do pojawiających się na jej drodze problemów potrafi ponadto szczerze cieszyć się z małych rzeczy i doceniać to, co dostaje od życia. Bezproblemowe, wyluzowane dziewczyny, które potrafią działać, zamiast wiecznie narzekać potrafią zawrócić w głowie niejednemu, nawet najbardziej impulsywnemu mężczyźnie.

Kobieta zmysłowa i romantyczna

Kobieca subtelność może przejawiać się na różne sposoby - czy to w stylu ubierania się czy kobiecych ruchach. Najważniejsze jest jednak to, co skrywamy w swoim wnętrzu, jakimi jesteśmy kobietami - surowymi i bezkompromisowymi czy łagodnymi i wyrozumiałymi? W przypadku romantyzmu i zmysłowości uroda schodzi na dalszy plan, znacznie ważniejsza jest umiejętność dzielenia się radością i innymi pozytywnymi emocjami. Kobieta zmysłowa i romantyczna potrafi rozczulić największego twardziela i trudno nie zgodzić się z faktem, że ta nieuchwytna lekkość

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

materiały prasowe

Reklama