Reklama

Reklama

Karlie Kloss: Szlachetny gest modelki

W ubiegłym tygodniu odbyła się akcja „Supermodel Charity Flea Market”, której pomysłodawczynią jest modelka Toni Garrn, była partnerka Leonardo DiCaprio. 24-latka, która współpracuje z topowymi projektantami, zauważyła, że wiele modelek ma za wiele ubrań i za mało miejsca, żeby móc je wszystkie zatrzymać.

Część to rzeczy nowe, których nie miały nawet okazji założyć. Dlatego postanowiła poprosić koleżanki o to, by przekazały jej niektóre ubrania czy akcesoria, które następnie zostaną wystawione na sprzedaż podczas aukcji charytatywnej (dochód został przekazany na pomoc mieszkającym w Zimbabwe dziewczynkom). Szybko okazało się, że akcja spotkała się z entuzjazmem - w zeszłym roku uzbierano ponad 20 tys. dolarów.

Reklama

Tegoroczna edycja, która odbyła się w ubiegłym tygodniu, również okazała się sukcesem. Wśród osób, które oddały swoje rzeczy, była również Karlie Kloss, która niedawno została twarzą nowych perfum od Caroliny Herrery. Supermodelka przyniosła na aukcję dwie pary ulubionych butów.

- To świetna zabawa, bo modelki przychodzą, żeby kupować ubrania od siebie nawzajem - powiedziała Garrn w wywiadzie dla portalu WWD. - Kochamy robić zakupy, ale nie mamy miejsca, na wszystko, co nam się podoba. Dlatego wszyscy, którzy oddali swoje rzeczy, działali wedle zasady: "tak, weź to ode mnie!". 

materiały promocyjne

Reklama