Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Program 12. festiwalu "Boska komedia"

Już 6 grudnia rusza festiwal "Boska komedia". Co będzie można zobaczyć w czasie jego trwania?

6 grudnia piątek (Friday)

 17:00

Reklama

Materiały do Medei

(Medea Material) - Jakub Porcari - Teatr Łaźnia Nowa

Teatr Łaźnia Nowa, Mała Scena (Łaźnia Nowa Theatre, Small Stage)

 18:00

Burza

(The Tempest) - Grzegorz Jarzyna - Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (AST National Academy of Theatre Arts in Cracow)

Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Scena Klasyczna (AST National Academy of Theatre Arts in Cracow, Classical Stage)

 18:00

Anioły w Ameryce

(Angels in America) - Małgorzata Bogajewska - Teatr Ludowy w Krakowie (Ludowy Theatre)

Teatr Ludowy w Krakowie, Duża Scena (Ludowy Theatre, Main Stage)

 19:00

Cząstki kobiety

(Pieces of a woman) - Kornel Mundruczó - TR Warszawa

Teatr Łaźnia Nowa, Duża Scena (Łaźnia Nowa Theatre, Main Stage)

 20:00

Impro KRK

(Impro KRK)

MOS Małopolski Ogród Sztuki (MOS Małopolska Garden of Arts)

7 grudnia sobota (Saturday)

16:00

Nie jedz tego! To jest na święta!

(Don't Eat that! It's for Christmas!) - Mariusz Grzegorzek - Szkoła Filmowa w Łodzi (Lodz Film School)

 Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Scena 210 (AST National Academy of Theatre Arts in Cracow, 210 Stage)

 17:00

Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną

(Snow White and Russian Red) - Paweł Świątek - Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie / MOS Małopolski Ogród Sztuki (The Juliusz Słowacki Theatre in Kraków / MOS  Małopolska Garden of Arts)

 MOS Małopolski Ogród Sztuki (MOS Małopolska Garden of Arts)

 19:00

Burza

(The Tempest) - Grzegorz Jarzyna - Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (AST National Academy of Theatre Arts in Cracow)

Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Scena Klasyczna (AST National Academy of Theatre Arts in Cracow, Classical Stage)

 20:00

 Cząstki kobiety

(Pieces of a woman) - Kornel Mundruczó - TR Warszawa

Teatr Łaźnia Nowa, Duża Scena (Łaźnia Nowa Theatre, Main Stage)

8 grudnia niedziela (Sunday)

 16:00

Nie jedz tego! To jest na święta!

(Don't Eat that! It's for Christmas!) - Mariusz Grzegorzek - Szkoła Filmowa w Łodzi (Lodz Film School)

 Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Scena 210 (AST National Academy of Theatre Arts in Cracow, 210 Stage)

 16:00

Rewolucja, której nie było

(Revolution that never was there) - Justyna Sobczyk - Teatr 21 (21 Theatre)

 Teatr Łaźnia Nowa, Mała Scena (Łaźnia Nowa Theatre, Small Stage)

 17:00

Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną

(Snow White and Russian Red) - Paweł Świątek - Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie / MOS Małopolski Ogród Sztuki (The Juliusz Słowacki Theatre in Kraków / MOS  Małopolska Garden of Arts)

 MOS Małopolski Ogród Sztuki (MOS Małopolska Garden of Arts)

 19:00

Najmrodzki, czyli dawno temu w Gliwicach

(Najmrodzki) - Michał Siegoczyński - Teatr Miejski w Gliwicach - (The Gliwice Municipal Theatre)
Narodowy Stary Teatr, Scena Kameralna (The National Stary Theatre, Chamber Stage)

 

9 grudnia poniedziałek (Monday)

 15:00

Turnus mija, a ja niczyja

(My Stay`s Almost Over and I`m still Alone) - Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie / MOS Małopolski Ogród Sztuki (The Juliusz Słowacki Theatre in Kraków / MOS  Małopolska Garden of Arts)

 MOS Małopolski Ogród Sztuki (MOS Małopolska Garden of Arts)

 17:15

Trojanki

 (The Trojan Women) - Jan Klata - Teatr Wybrzeże

 Teatr Łaźnia Nowa, Duża Scena (Łaźnia Nowa Theatre, Main Stage)

 20:30

Lwów nie oddamy

(Lwów We Won’t  Give up) - Katarzyna Szyngiera - Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie (Wanda Siemaszkowa Theatre in Rzeszów)

Narodowy Stary Teatr, Duża Scena (The National Stary Theatre, Main Stage)

10 grudnia wtorek (Tuesday)

 15:00

This is the real thing

(This is the real thing) - Anna Nowicka - Nowy Teatr

Teatr Łaźnia Nowa, Mała Scena (Łaźnia Nowa Theatre, Small Stage)

 17:00

Inni ludzie

(Other people) - Grzegorz Jarzyna - TR Warszawa

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Duża Scena (The Juliusz Słowacki Theatre in Kraków, Main Stage)

 18:00

Święta Joanna

(St Joan) - Monika Strzępka - Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (AST National Academy of Theatre Arts in Cracow)

Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Scena 210 (AST National Academy of Theatre Arts in Cracow, 210 Stage)

 19:00

Trojanki

 (The Trojan Women) - Jan Klata - Teatr Wybrzeże

 Teatr Łaźnia Nowa, Duża Scena (Łaźnia Nowa Theatre, Main Stage)

 19:30

Andrade

(Andrade) - Michiel Vandevelde - Disagree vzw

Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka w Krakowie (The Center for the Documentation of the Art of Tadeusz Kantor Cricoteka)

 19:30

Panny z Wilka

(The Maidens of Wilko) - Agnieszka Glińska - Narodowy Stary Teatr (The National Stary Theatre)

 Narodowy Stary Teatr, Scena Kameralna (The National Stary Theatre, Chamber Stage)

 20:30

Inni ludzie

(Other people) - Grzegorz Jarzyna - TR Warszawa

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Duża Scena (The Juliusz Słowacki Theatre in Kraków, Main Stage)

11 grudnia środa (Wednesday)

 16:00

Równina wątłych mięśni

(The Week Muscles Plain) - Renata Piotrowska-Auffret - Teatr Łaźnia Nowa

Teatr Łaźnia Nowa, Mała Scena (Łaźnia Nowa Theatre, Small Stage)

 17:30

Niech żyje Polska / sztuka prawicowa

(Long Live Poland / Rightist Drama) - Radosław B. Maciąg - Narodowy Stary Teatr

 Narodowy Stary Teatr, Strefa BE (The National Stary Theatre, Strefa BE)

 18:00

Święta Joanna

 (St Joan) - Monika Strzępka - Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (AST National Academy of Theatre Arts in Cracow)

Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Scena 210 (AST National Academy of Theatre Arts in Cracow, 210 Stage)

 18:45

Baba-dziwo

 (Weird Sister) - Dominika Knapik - Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu (Jerzy Szaniawski Drama Theatre in Wałbrzych)

 MOS Małopolski Ogród Sztuki (MOS Małopolska Garden of Arts)

 20:30

Kowboje

(Cowboys) - Anna Smolar - Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie (Juliusz Osterwa Theatre in Lublin)

Narodowy Stary Teatr, Duża Scena (The National Stary Theatre, Main Stage)

 23:00

Dług

(The Debt) - Jan Klata - Teatr Nowy Proxima (Nowy Proxima Theatre)

Teatr Nowy Proxima (Nowy Proxima Theatre)


12 grudnia czwartek (Thursday)

 16:00
Słowacki umiera

(Słowacki is Dying) - Radek Stępień - Narodowy Stary Teatr

 Narodowy Stary Teatr, Strefa BE (The National Stary Theatre, Strefa BE)

 16:00

To my jesteśmy przyszłością

 (We are the Future) - Jakub Skrzywanek - Teatr Nowy Proxima

 Teatr Nowy Proxima (Nowy Proxima Theatre)

 17:30

Opportunity

(Opportunity) - Agata Koszulińska - Teatr Nowy Proxima

 Teatr Nowy Proxima (Nowy Proxima Theatre)

 19:00

Materiały do Medei

(Medea Material) - Jakub Porcari - Teatr Łaźnia Nowa

Teatr Łaźnia Nowa, Mała Scena (Łaźnia Nowa Theatre, Small Stage)

 20:30

Kino moralnego niepokoju

(Cinema od Moral Anxiety) - Michał Borczuch - Nowy Teatr
Narodowy Stary Teatr, Scena Kameralna (The National Stary Theatre, Chamber Stage)

 

13 grudnia Piątek (Friday)

 19:00

Kino moralnego niepokoju

(Cinema od Moral Anxiety) - Michał Borczuch - Nowy Teatr

Narodowy Stary Teatr, Scena Kameralna (The National Stary Theatre, Chamber Stage)

 19:00

 Kobiety objaśniają mi świat

 (Women Explain the World to Me) - Iwona Kempa - Teatr Nowy Proxima (Nowy Proxima Theatre)

Teatr Nowy Proxima (Nowy Proxima Theatre)


14 grudnia sobota (Saturday)

 15:00

Aktualny stan świata

(Current State of Affairs) - Karol Klugowski - Narodowy Stary Teatr (The National Stary Theatre)

 Narodowy Stary Teatr, Nowa Scena (The National Stary Theatre, New Stage)

 16:00

 Masakra

(Massacre) - Paweł Sakowicz - Teatr Nowy

 Teatr Łaźnia Nowa, Mała Scena (Łaźnia Nowa Theatre, Small Stage)

 18:00

 Capri - wyspa uciekinierów

 (Capri - the Island of Furgitives) - Krystian Lupa - Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera

 Teatr Łaźnia Nowa, Duża Scena (Łaźnia Nowa Theatre, Main Stage)

 19:00

 Put your heart under your feet... and walk!


(Put your heart under your feet... and walk!) - Steven Cohen - Compagnie Steven Cohen

 MOS Małopolski Ogród Sztuki (MOS Małopolska Garden of Arts)

 20:30

 Gala zamknięcia

15 grudnia niedziela (Sunday)

 15:00

 Czartoryska. Artefakty

 (Czartoryska. The Artefacts) - Mira Mańka - Narodowy Stary Teatr (The National Stary Theatre)

 Narodowy Stary Teatr, Nowa Scena (The National Stary Theatre, New Stage)

 18:00
Capri - wyspa uciekinierów

 (Capri - the Island of Furgitives) - Krystian Lupa - Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera

 Teatr Łaźnia Nowa, Duża Scena (Łaźnia Nowa Theatre, Main Stage)