Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Stadion Blondynek

Zamiast piłki - moda!

TK Maxx przygotował wyjątkową propozycję dla kobiet, oglądanie meczów wcale nie przyspiesza tętna. W czerwcu, w wybranych sklepach TK Maxx, rozpocznie się Styling Tour z udziałem stylistów i wizażystów. Każda z pań, będzie mogła uzyskać bezpłatne porady profesjonalnych konsultantek modowych i urodowych. Akcja odbędzie się w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

Reklama

W czerwcu 2012 w wybranych sklepach TK Maxx wszystkie panie będą mogły uczestniczyć w wyjątkowej, kobiecej akcji. Podczas Styling Tour czekać będą profesjonalne stylistki modowe, które dobiorą ubrania do sylwetki, kolory do typu urody, a także podpowiedzą w jaki sposób polować na niepowtarzalne modowe perełki.

Podczas Styling Tour, każda z pań będzie miała możliwość indywidualnego skonsultowania z wizażystką m. in. najlepszej kolorystyki makijażu, a także zostanie wykonany profesjonalny make-up.

Akcja odbędzie się w 4 miastach w Polsce:
Poznań, Galeria Malta - 9.06.2012
Warszawa, C.H. Blue City - 16.06.2012
Gdańsk, P.H. Matarnia - 23.06.2012
Wrocław, C.H. Renoma - 01.07.2012

Styling Tour to okazja do zainspirowania się poradami konsultantek, a także prawdziwe święto letnich stylizacji. Przyjdź po oryginalne ubrania i akcesoria znanych marek i światowych projektantów w cenach zawsze do 60% taniej*!


materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: moda