Reklama

Reklama

Stadion Blondynek

Polskie żony i dziewczyny najpiękniejsze

​Kiedy cała kraj zachwyca się golami Roberta Lewandowskiego i Kuby Błaszczykowskiego, a Polki toczą burzliwą dyskusję o to, który jest przystojniejszy, oni w głowie mają tylko futbol i swoje ukochane, z którymi są od lat. Nie oni jedyni. Próżno w polskiej kadrze szukać singli. Nic dziwnego. Za piłkarzem, panny sznurem...

Polskie WAGs - czyli żony i dziewczyny polskich piłkarzy nie fotografują się może tak chętnie, jak ich odpowiedniczki zza granicy, jednak urodą wcale im nie ustępują.

Reklama

Robert Lewandowski ze swoją ukochaną - śliczną zawodniczką karate Anią Stachurską, ustalił już datę ślubu. Po ślubie są już natomiast pozostali panowie z "wielkiej trójki z Borussii": Kuba Błaszczykowski i Łukasz Piszczek. Każdy z nich jest już także ojcem.

O tytuł najładniejszej polskiej WAGs z pewnością może walczyć narzeczona naszego obrońcy, Sebastiana Beonischa - niebieskooka blondynka Miss Austrii 2006. Tatjana Batinić wychowała się w Wiedniu, ale jej rodzice pochodzą z Chorwacji. Teraz na Euro 2012 Tatjana kibuje reprezentacji biało-czerwonych.

Styl.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: WAGs | Stadion blondynek | dziewczyny piłkarzy