Reklama

Reklama

50 na PLUS

Gwiazdy po 50. Bierz z nich przykład!

Dzisiejsze 50-latki od wyglądają na młodsze, niż wskazuje metryka. Uprawiają sporty, często ekstremalne, noszą mini lub spodnie rurki, spełniają marzenia -żyją pełnią życia.

Julianne Moore (54 l.): Ambasadorka L’Oréal Paris

Patrząc na nią ma się wrażenie, że czas się zatrzymał. Jej sekret? Julianne Moore przyznaje, że trzy razy w tygodniu ćwiczy ashtangę jogę, ma także indywidualne zajęcia z trenerem fitness.

Reklama

W jednym z wywiadów powiedziała: "Facetów nie pyta się w wywiadach o wiek, ani o dzieci. Nie mówię, że nie są to ważne sprawy, ale denerwuje mnie, kiedy życie kobiet sprowadza się wyłącznie do tych dwóch rzeczy".

Rudowłosa piękność wyznała, że macierzyństwo było dla niej sporym wyzwaniem, bo nie zrezygnowała z pracy, gdy jej dzieci były małe. W związku z tym miała poczucie, że obowiązki matki wykonuje niezbyt należycie, nie poświęca dzieciom tyle czasu, ile powinna.

Na naukę nie jest jednak nigdy za późno, Julianne, mimo że po 50., uczy się gotować. Jak sama mówi - spełnia się także w kole gospodyń wiejskich, gdzie razem z koleżankami lepi garnki, śpiewa i maluje obrazy. Julianne jest także autorką książek dla dzieci.

Jej kobiecość doceniła marka L’Oréal Paris, której jest ambasadorką.

Styl.pl

Reklama