Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wyjazdy panieńskie, czyli alternatywa dla wieczoru w klubie

Wieczór panieński powinien być wyjątkowy i niezapomniany. Jest to prezent dla przyszłej panny młodej, który pozwoli jej przyjemnie spędzić czas z przyjaciółkami i na chwilę oderwać się od ślubnych przygotowań.

Budapeszt, Lizbona i Londyn - wszystkie te miasta słyną z licznych atrakcji i najlepszych klubów. Stolice europejskich miast są również doskonałym miejscem na organizację wieczoru panieńskiego. Wynajęcie apartamentu w centrum miasta na weekendowy wyjazd to coraz bardziej popularna alternatywa dla tradycyjnych imprez w klubach. Casamundo, internetowy serwis specjalizujący się w wynajmie apartamentów i domów wakacyjnych, podpowiada, jak zorganizować udany wieczór panieński w jednym z popularnych miast.

Budapeszt - szaleństwo nocą, w dzień SPA

Reklama

Węgry kojarzą nam się z wodami termalnymi i dobrą zabawą. Te skojarzenia są jak najbardziej słuszne - po intensywnym zwiedzaniu i szaleństwach w modnych klubach można zrelaksować się w jednym spośród 123 basenów termalnych. Klimat Budapesztu docenili również znani didżeje z całego świata, którzy występują tutaj nie  rzadziej niż w Paryżu czy Amsterdamie.

Organizacja wieczoru panieńskiego w stolicy Węgier z pewnością będzie miłą niespodzianką dla przyszłej panny młodej, która poza zabawą może wraz z przyjaciółkami zadbać o urodę i skorzystać z leczniczych właściwości SPA i źródeł termalnych.

W poszukiwaniu słońca w Lizbonie

Portugalia jest najbardziej nasłonecznionym krajem w Europie. Łagodny klimat sprawia, że równie przyjemnie jest tam jesienią, gdzie temperatury wahają się pomiędzy 15 a 22 stopni Celsjusza.  

Wieczór panieński w stolicy kraju pomoże się zrelaksować i odprężyć. Sprzyjać temu z pewnością będą długie spacery nad oceanem, które pozwolą doładować baterie. Będąc w Lizbonie warto również odwiedzić oceanarium, które jest największym w Europie obiektem tego typu i w którym żyje ponad 25 000 morskich stworzeń. Po intensywnym spacerze warto odwiedzić jedną z przytulnych restauracji, które serwują lokalne dania. Owoce morze w połączeniu ze słynnym winem porto sprzyjają przedślubnym zwierzeniom i dobrej zabawie.


Shopping w Londynie

Stolica Anglii jest idealnym miejscem na wyprawę z przyjaciółkami. Jest to bowiem prawdziwy raj dla miłośniczek zakupów. Będąc w Londynie warto się udać na Oxford Street. To właśnie tam znajdują się sklepy popularnych sieciówek, a także butiki z kolekcjami sławnych projektantów. Po intensywnych zakupach warto rozerwać się w londyńskich klubach. Najlepsze lokale w mieście są bardzo popularne, dlatego czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość czekając w kolejce.

Impreza w klubie może potrwać nawet do 8.00 rano. Osoby, którym wciąż dopisywać będzie dobry nastrój mogą wybrać się w niedzielę rano do jednego z klubów na tzw. after party i bawić się aż do popołudnia.

 


 

 

 

 

 

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje