Reklama

Reklama

Wodna bitwa z Natalią Siwiec w Tatralandii

​Już w najbliższy weekend, 13-15 czerwca, Wielka Rodzinna Bitwa Wodna zapoczątkuje naprawdę gorące lato w Tatrach. Sylwia Gruchała, Klaudia Halejcio, Natalia Siwiec i Mariusz Pudzianowski zainaugurują letni sezon w słowackim Aquaparku Tatralandia, położonym tylko o godzinę drogi od polskiej granicy.

- Te trzy dni zapowiadają się niezwykle ciekawie - mówi Sylwia Artzova z Aquaparku Tatralandia. - Każdy z narodowych teamów: Polacy, Czesi i Słowacy, wystawił mocne reprezentacje, które będą walczyć o tytuł zwycięzców Water Battle. Przygotowaliśmy sześć konkurencji, w których startować będą gwiazdy, dziennikarze i turyści zgromadzeni w naszym parku wodnym. Wszyscy pozostali mogą spodziewać się licznych atrakcji - mówi Sylwia Artzova.

Reklama

Wielka Wodna Bitwa Gwiazd rozpocznie się w sobotę o 11.30 w amfiteatrze w Tatralandii. W górę poszybuje 300 balonów, które symbolizują 300 atrakcji dostępnych w aquaparku. Potem wydarzenia i atrakcje będą postępować po sobie coraz szybciej: uczestnicy bitwy zamienią się w piratów, by odnaleźć ukryty skarb.

Sprawność, szybkość, determinacja i mocne nerwy - to wszystko zadecyduje, kto zostanie zwycięzcą w czasie zjazdu na half-pipie oraz Banana Fun. Kolejne konkurencje - sztafeta, , kto jest naprawdę prawdziwym piratem.

Wielki finał przewidywany jest ok. 14.30 - wtedy nastąpi ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. Odpoczywający w Tatralandii będą mogli wziąć udział w zabawach wodnych, aquaaerobiku, animacjach muzycznych. Dla najmłodszych przygotowano specjalne celtyckie aktywności, podczas których maluchy będą mogli bezpiecznie i radośnie spędzić czas pod czujnym okiem animatorów z Tatralandii, którzy mówią również po polsku. 

28 zjeżdżalni i 14 basenów

Do dyspozycji turystów będzie 28 zjeżdżalni, 14 basenów z wodą morską, termalną i naturalną górską. Na dorosłych czeka Celtycki Świat, 19 saun parowych, wodnych, infra, groty termalne, tepidaria, jaskinie solne, w których można zrelaksować się i odpocząć.

Więcej informacji o Tatralandii: www.tatralandia.sk

Tak Natalia Siwiec bawiła się rok temu!


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje