Reklama

Reklama

Tak wypoczywają najbogatsi w czasie pandemii

Pandemia pokrzyżowała wielu osobom plany urlopowe, a dzieci nie będą mogły w pełni cieszyć się z nadchodzących ferii, ale wirus nie wszystkim psuje szyki. Jak spędzają pandemię najbogatsi?

Indyjski przedsiębiorca Mukesh Ambani, najbogatszy człowiek w Azji i dziesiąty na liście najbogatszych ludzi na świecie, miał wybrać na miejsce pandemicznego wypoczynku Bürgenstock Resort w Alpach szwajcarskich.

Reklama

Kompleks czterech hoteli, dwóch SPA oraz 10 barów i restauracji słynie z luksusu, fantastycznego widoku  na Jezioro Czterech Kantonów i znanych gości. Wypoczywały tu między innymi Sophia Loren i Audrey Hepburn.

Wrażenie robią również ceny. Najtańsza opcja to około 925 USD za noc, ale jeśli ktoś życzy sobie najbardziej luksusowych apartamentów musi się liczyć z wydatkiem rzędu 46 000 USD za noc. Można tu przybyć samochodem, prywatnym helikopterem lub prywatnym odrzutowcem (lotnisko jest zaledwie 15 minut od kompleksu).

Według doniesień Mukesh Ambani wypoczywał tu wraz żoną, trójką dzieci, które również były ze swoimi partnerami życiowymi. Oczywiście cała grupa nie gnieździła się w jednym apartamencie i prasa spekuluje, że musieli wydawać co najmniej 74 000 dolarów za noc.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje