Reklama

Reklama

"Gigantyczne oko" zachwyciło świat. Zdjęcie podbija sieć!

Zach Cooley zaskoczył wszystkich, fotografując księżyc w taki sposób, że przypomina on gigantyczne oko. To po prostu trzeba zobaczyć!

Zach Cooley to fotograf, który w jednej chwili zwrócił na siebie uwagę całego świata. Na pierwszy rzut oka powyższy krajobraz wygląda pięknie, ale dość zwyczajnie. Jednak to właśnie w tym miejscu wykonano zdjęcie, które zachwyciło internautów. 

Reklama

Zach Cooley zrobił niezwykłe zdjęcie księżyca, który w jego obiektywie przypomina gigantyczne ludzkie oko. Patrząc na skałę, można odnieść wrażenie, że przeszywa nas ona spojrzeniem. 

Ten niesamowity krajobraz został uwieczniony w Arches National Park w Utah w USA. Fotografowi udało się uchwycić moment, w którym księżyc mijał jeden z łuków skalnych. Zach Cooley jest dumny z rezultatu, jaki udało mu się osiągnąć, co zaznaczył w rozmowie z Daily Mail. 

Użytkownicy mediów społecznościowych również nie kryją zachwytu niebywałym efektem, komplementując artystę i jego księżyca w mediach społecznościowych.   

"Zapiera dech w piersiach", "piękne", "niesamowite!" - piszą, wychwalając talent Zacha Cooley'a pod postem na jego instagramowym profilu. 

Nic dziwnego, spójrzcie tylko poniżej!  

Widok robi wrażenie, prawda? 

Zobacz także:

Dowiedz się więcej na temat: Utah | podróże | natura | zdjęcia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje