Reklama

Reklama

Najmodniejsze fryzury 2019!

​Jakie fryzury w sezonie wiosna-lato 2019 są najmodniejsze? Będziecie zaskoczone!

Okazuje się, że w dalszym ciągu w fryzjerskim świecie prym wiedzie fryzura zwana lob, czy też inaczej long bob. Decyduje się na nią wiele światowych a także polskich gwiazd. Wszystko przez to, że  fryzura ta doskonale prezentuje się w wielu wariantach.

Reklama

Dobrze komponuje się z falowanymi, jak i prostymi włosami, z grzywką a także i bez niej. Kobiety oszalały na jej punkcie, bo jest przede wszystkim twarzowa, pasuje do praktycznie każdego kształtu twarzy.

W tej fryzurze zakochała się Małgorzata Rozenek-Majdan, Edyta Herbuś czy Ewa Chodakowska.

Dużym zaskoczeniem w trendach fryzjerskich jest powrót do lat 80-tych i wskrzeszenie fryzur takich jak "paź" czy "na mokrą Włoszkę", które obecnie królują na światowych wybiegach. Jak wygląda "mokra Włoszka"? Są to niesfornie ułożone loki, wyglądające na zwyczajnie niedosuszone. Zazwyczaj osiąga się ten efekt używając żelu czy pianki do włosów, na wcześniej zakręcone włosy. No chyba, że kogoś naturalnymi loczkami obdarowała natura.

Mokra Włoszka najlepiej wygląda na włosach półdługich. Jednak można wykorzystać ten efekt także na długich. Polubiły ją gwiazdy takie jak Joanna Liszowska, Dominika Ostałowska, Julia Pietrucha.

Paź również wchodzi na salony i staje się superstylowy. Na pazia to znaczy, że strzyżemy włosy na krótko. W zasadzie wszystkie włosy dookoła głowy powinny być obcięte w jednej długości, ale obecnie przyjmuje się różne wariacje na temat tej starej fryzury.

Warto wiedzieć, że fryzura ta pasuje przede wszystkim osobom o szczupłej twarzy i delikatnych rysach. Lubiła się w niej swego czasu Ilona Felicjańska czy Magda Steczkowska. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje