Reklama

Reklama

Pat&Rub: Emulsja ochronna z filtrem mineralnym na słońce do twarzy i ciała Sweet

Dla niemowlaków i całej rodziny - SPF 50 (wysoka ochrona). Hipoalergiczny i wodoodporny kosmetyk naturalny. Łagodny, niepachnący krem ochronny na duże słońce. Zawiera tylko mineralne filtry UVB i UVA.

Polecany do codziennej ochrony delikatnej skóry niemowląt, dzieci, dorosłych wrażliwców, osób po zabiegach dermatologii estetycznej oraz dla uczulonych na filtry chemiczne i zapachy. Idealnie się wchłania i nie bieli skóry.

Reklama

Zawarte w składzie surowce pomagają utrzymać właściwe nawilżenie skóry i zapewniają ochronę antyoksydacyjną. Emulsja zawiera filtry mineralne (tlenek cynku i ditlenek tytanu), które mają na tyle duże cząsteczki, że nie wnikają w głąb naskórka.

Tworzą na jej powierzchni mineralny ekran, który odbija i rozprasza szkodliwe promieniowanie UV. Nie powodują uczuleń i podrażnień.

Są bardzo dobrze tolerowane przez skórę, dlatego nadają się dla cer wrażliwych.

Kosmetyk posiada międzynarodowy certyfikat NaTrue, który jest znakiem jakości, pozwalającym bez wątpliwości rozpoznać kosmetyk naturalny, niezależnie od tego, w jakim zakątku świata został kupiony czy wyprodukowany.

Pojemność: 100 ml. Cena: 59 zł.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama