Przejdź na stronę główną Interia.pl

Miss botox

Niektóre gwiazdy nie przejmują się ostrzeżeniami o fatalnym wpływie botoksu na komórki mózgowe...

Nicole Kidman

Jeszcze niedawno przysięgała, że skończyła z botoksem. – Mogę już ruszać czołem – cieszyła się. Ale słowa nie dotrzymała. Podobno wstrzykuje sobie botoks na kilka tygodni przed galą lub premierą. Nic dziwnego, że jej twarz znów przypomina woskową maskę...

Reklama


Joanna Kurowska

Jako jedna z niewielu polskich celebrytek przyznała, że regularnie korzysta z dobrodziejstw botoksu. Efekt? Napuchnięta twarz, którą specjaliści określają mianem „poduszki”...


Madonna

Gwiazda podróżuje ze swoim osobistym lekarzem, który w razie potrzeby sięga do walizeczki z całą baterią strzykawek z botoksem, kwasem hialuronowym i witaminami. Nic dziwnego, że 53-letnia Madonna wygląda jakby piła ze źródła wiecznej młodości... Tymczasem – jej skóra pije... botoks.


Izabela Trojanowska

– Poprawiłam botoksem czoło i kurze łapki – wyznała gwiazda. Przyznała też, że podniosła łuki brwiowe włóknami kolagenowymi. – Polecam każdemu – zachwala. Opłaciło się, bo prezentuje się rewelacyjnie!


Choć ma dopiero 36 lat, już od dawna odwiedza gabinety medycyny estetycznej. W końcu uroda to jej największy kapitał. Aby zachować młody wygląd, Angelina serwuje sobie iniekcje z botoksu w czoło, a także stosuje różne wypełniacze.


Na żywo 41/2011

Dowiedz się więcej na temat: Botox

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje