Przejdź na stronę główną Interia.pl

Jak ona to robi?

Kasia nie boi się eksperymentów, o czym świadczy kilkukrotna zmiana koloru włosów. Aktorka zachwyca nieskazitelną cerą i wspaniałą figurą. Jak ona to robi?

Nienaganną sylwetkę gwiazda zawdzięcza diecie, choć i od niej czasami czyni wyjątki. – Kiedyś jadłam dwa duże posiłki dziennie, teraz jem cztery małe. Rozstałam się z białym pieczywem i makaronami – zdradza Kasia.

Reklama

Jednak, gdy zaprasza gości i sama gotuje, podaje... zupę góralską. – Ma trochę za dużo kalorii (rosół, serek śmietankowy), ale jej smak jest wyjątkowy! – śmieje się gwiazda. A później... – Staram się zostawiać auto i dużo ruszać – mówi Kasia. – Dwa, trzy razy w tygodniu chodzę na basen i siłownię. No, a teraz mam taniec...

Klasyka i prostota

– W pracy wciąż się przebieram, ale wygląd jest mi narzucony – mówi gwiazda. – Na co dzień staram się łączyć klasykę z odwagą i prostotę z różnorodnością.

Woda na dzień dobry

Co rano Kasia wypija na czczo szklankę wody z sokiem z dwóch cytryn i łyżką miodu. – Nauczyła mnie tego moja ciocia – mówi aktorka. – Dzięki napojowi mam mnóstwo energii i świetnie się czuję – dodaj Kasia. Woda znakomicie oczyszcza cerę gwiazdy.

Oliwkowe ukojenie

– Podczas pobytu w Grecji kupiłam krem z wyciągiem z oliwki – mówi Kasia. – Od tego czasu już się z nim nie rozstaję... Oliwkowe preparaty łagodzą podrażnienia i świetnie nawilżają.

Matowy makijaż

Makijaż gwiazdy jest delikatny i subtelny, ale świetlisty, co sprawia, że twarz wygląda na wypoczętą. Wykonany jest w odcieniach beżu i różu. Aktorka nie rozstaje się z błyszczykiem.

Manicure raz w tygodniu

– Raz w tygodniu chodzę do salonu kosmetycznego na pedicure i manicure – wyznaje gwiazda. Zadbane paznokcie świadczą o elegancji. Kobieta o pięknych i aksamitnych dłoniach zawsze będzie kojarzona z klasą.

JOG

Tele tydzień 40/2011

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje