Reklama

Reklama

Zaufały stylistom! Metamorfozy wbiją w fotel

Są kobiety, które od dziecka przeglądają się w lustrze, a w za dużych szpilkach swojej mamy z uporem i dumą paradują po mieszkaniu. Wśród płci piękniej nie brakuje też osobowości, które skupiają się na rzeczach duchowych, a wygląd gra drugie skrzypce. Co dzieje się, kiedy wpadną w ręce profesjonalistów? Wystarczy spojrzeć.

Fryzura i odpowiedni makijaż potrafią zmienić oblicze każdej kobiety, choć nie każda dama zdaje sobie z tego sprawę. Styliści powtarzają, że wiek nie ma znaczenia.

Reklama

Każda klientka salonu, jeżeli tylko chce i odważy się poddać metamorfozie, może liczyć na spektakularną zmianę.

Spotkanie z profesjonalistą może wnieść o wiele więcej. Często "szare myszki" popełniają szereg błędów podczas makijażu. Źle dobrany puder, grubo nałożony na twarz tworzy, wrażenie maski. Tego należy unikać. Żel roztarty korektor pod oczami także nie dodaje nam urody. Plamy od bronzera lub zbyt dużo różu na policzkach nie czynią naszego makijażu profesjonalnym. Nie można też zapomnieć o zbyt ciemnej konturówce do ust. Jeżeli wizażysta będzie miał szansę zmienić nasz wizerunek, a przy okazji podszkolić to należy z tego korzystać. Kobiety, których zdjęcia są poniżej, z pewnością nie żałują czasu spędzonego na fotelu eksperta.


Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje