Reklama

Reklama

Wyprawa w tropiki

Gorący klimat Brazylii inspiruje tego lata nie tylko piłkarzy, ale i makijażystów. Ostre, jaskrawe kolory rodem z kraju samby odnajdziemy w paletach cieni, kredkach, szminkach i błyszczykach. Odcienie łączymy w egzotyczne pary. Zieleń zestawiamy z żółtym, a róż z pomarańczowym. Mocne barwy świetnie współgrają z muśniętą słońcem, a najlepiej samoopalaczem, cerą.

Rajski ptak

Choć na pierwszy rzut oka makijaż ten wygląda na bardzo ekstrawagancki, to jego kształt jest dość klasyczny. Śmiałe jest tu przede wszystkim zestawienie kolorów: różu z fioletowym, żółtym i pomarańczowym.

Reklama

- By uzyskać takie nasycenie barw, trzeba najpierw pomalować powiekę kredką, a dopiero potem rozprowadzić cień - radzi Grzegorz Kasperski, makijażysta Maybelline. Wewnętrzny kącik oka, aż po środek górnej powieki, powinien być mocno rozświetlony, dzięki czemu osiągniemy bardziej plastyczny efekt. Najciemniejszy kolor, w tym przypadku fiolet, aplikujemy tuż pod łukiem brwiowym, a nawet wykraczając poza jego obręb, co ostatnio jest bardzo trendy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje