Wskazówki dla uczestniczek konkursu "Zostań testerką L'Oréal Paris"

Aby wziąć udział w konkursie "Kod Młodości" należy zarejestrować się do swojego profilu w portalu Styl.pl. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj. Na adres mailowy podany podczas rejestracji, zostanie przesłany link aktywacyjny, w który należy kliknąć.

Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się tutaj. Na adres mailowy podany podczas rejestracji, zostanie przesłany link aktywacyjny, w który należy kliknąć.

Aby zalogować się do profilu należy wpisać login i hasło podane podczas rejestracji.

Ważne informacje

Jeśli użytkownik ma już konto w portalu Styl.pl i loguje się poprzez stronę www.styl.pl/loreal, zostaje automatycznie przeniesiony na stronę z formularzem konkursowym gotowym do wypełnienia.

Jeśli natomiast użytkownik loguje się po raz pierwszy w portalu Styl.pl, zostaje automatycznie przeniesiony do swojego profilu. Wówczas należy wejść na stronę www.styl.pl/loreal i tu wypełnić formularz konkursowy.

Bloczek reklamowy "Zostań Testerką L'Oréal Paris", który przenosi użytkownika do strony konkursowej z formularzem umieszczony jest na każdej stronie głównej wszystkich kategorii w menu a więc Piękno, Gwiazdy, Moda, Uczucia, Magazyn, Samochody, Relaks, Kuchnia, Wróżby, Mama, Kariera, Wasz Styl.

Bloczek znajduje się zawsze w prawej kolumnie serwisu.

W razie problemów prosimy o kontakt na adres laureaci@firma.interia.pl

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje