Przejdź na stronę główną Interia.pl

Valera: Suszarki z generatorem jonów

Suszarki Valera generują miliony ujemnych jonów, pozwalających zachować włosom odpowiednie nawilżenie i sprawiając, że są one jedwabiście gładkie i łatwe do rozczesywania. Dzięki temu puszenie oraz elektryzowanie się włosów jest znacząco zredukowane.


Swiss Power4Ever

Reklama

Suszarka do włosów Valera Swiss Power4Ever należy do najnowszej generacji suszarek, podwyższającej standardy w dziedzinie suszenia włosów. Wyposażona w technologię Smart Airflow, osiąga niezwykłą moc i wydajność funkcjonowania przy zminimalizowanym poziomie hałasu.

Swiss Power4Ever ma moc 2400 W. Jak każda suszarka Valera została wyposażona w generator jonów i technologię "colour care". Dzięki niej urządzenia chronią kolor włosów jednocześnie zabezpieczając je przed utratą blasku oraz dbając o ich naturalne nawilżenie. Dodatkowo urządzenie oferuje 6 ustawień szybkości nadmuchu i temperatury oraz możliwość zimnego nadmuchu.

Użytkownik ma do wyboru dwie modelujące superwąskie nasadki koncentrujące nadmuch powietrza, nienagrzewającą się nasadkę "Touch Me", która sprawia, że nakładka do stylizacji włosów nie nagrzewa się, co pozwala bez obaw o poparzenie dowolnie jej dotykać w trakcie suszenia i dowolnie nią obracać w każdym kierunku. oraz dyfuzor. Zdejmowany metalowy filtr pozwala na łatwe czyszczenie, a 3 metrowy przewód zasilający SuperFlex z obrotowym Rotocord zapobiegającym skręcaniu się przewodu oraz plątaniu kabla podczas korzystania z suszarki oraz uchwyt do powieszenia gwarantują komfort użytkowania.
Cena: 699 zł.

Swiss Metal Master


Suszarka Swiss Metal Master charakteryzujące się wyjątkowym, eleganckim designem. Urządzenie zostało wyposażone w metalową obudowę powlekaną najwyższej jakości chromowaną stalą szlachetną. Dodatkowo suszarka posiada mocny i trwały silnik Long-Life AC 2000W. Jak każda suszarka Valera została wyposażona w generator jonów i technologię "colour care". Dodatkowo urządzenie oferuje 6 ustawień szybkości nadmuchu i temperatury oraz możliwość zimnego nadmuchu. Użytkownik może korzystać podczas suszenia z ultrawąskiej nasadki modelującej, koncentrującej nadmuch powietrza oraz z dyfuzora. Zdejmowany metalowy filtr pozwala na łatwe czyszczenie, a 3 metrowy przewód zasilający oraz uchwyt do powieszenia gwarantują komfort użytkowania.
Cena: 349 zł.

Swiss Turbo 7200 Light Ionic

Suszarka Swiss Turbo 7200 Light Ionic wyposażona została w mocny i trwały silnik Long-Life DC-Pro 1800 W. Jak każda suszarka Valera posiada generator jonów zapobiegający puszeniu się i elektryzowaniu włosów oraz technologię "colour care" chroniącą kolor włosów, dbającą o ich nawilżenie oraz zabezpieczającą włosy przed utratą blasku.

Dodatkowo urządzenie oferuje 6 ustawień szybkości nadmuchu i temperatury, możliwość zimnego nadmuchu oraz dwie modelujące super wąskie nasadki koncentrujące nadmuch powietrza (6 cm i 8 cm). Zdejmowany metalowy filtr pozwala na łatwe czyszczenie, a 3 metrowy przewód zasilający SuperFlex z obrotowym Rotocord oraz uchwyt do powieszenia gwarantują komfort użytkowania.
Cena: 259 zł.

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje