Przejdź na stronę główną Interia.pl

Usta malowane

Błyszczykom dziękujemy, w tym roku malujemy usta szminką. Dlatego specjaliści marki Astor stworzyli pomadkę marzeń - nasyconą kolorowymi pigmentami, nawilżającą Perfect Stay Fabulous All in One. Wyłącznie w modnych barwach.

Tonacja nowoczesna

Usta w soczystym, nasyconym kolorze grają główną rolę w futurystycznym graficznym makijażu. To jedyny barwny akcent na twarzy. W bardziej stonowanej wersji codziennej odcień szminki może być słabszy, ale powinien pozostać wyrazisty. Usta muszą wyglądać idealnie. Dlatego tak ważne jest, by szminka była trwała - nie znikała z warg zbyt szybko i nie blakła. W nowej pomadce Astor pigmenty zabezpiecza niewidoczna siateczka z polimerów. Pomadka utrzymuje się na wargach do 6 godzin.

Reklama

Kolory zmysłowe


Makijaż naturalny nie musi być mdły. Gdy cera jest promienna, powieki neutralne, a usta podkreślone wiśniową szminką, wygląda sexy. To w dużej mierze zasługa pomadek z dużą ilością pigmentów i pudrami mineralnymi. Wypełniają one załamania skóry, dzięki czemu wargi wydają się pełniejsze i gładsze. Niestety, zazwyczaj tego typu szminki wysuszają. Dlatego w Perfect Stay Fabulous All in One są nawilżające silikony i witamina E. Testy dowiodły, że szminka ta zwiększa nawilżenie ust o 47 procent.

Odcienie neutralne


Delikatny, monochromatyczny makijaż wygląda najlepiej, jeśli usta są beżoworóżowe, cieliste. A w najbardziej wyrafinowanej wersji lekko ziemiste. Taki "niewidzialny" make-up ma też być niewyczuwalny, więc pomadka nie powinna się kleić ani obciążać ust. Kosmetolodzy Astor stworzyli więc szminkę o przyjemnej konsystencji balsamu. Zawiera ona silikonowe oleje, dzięki czemu łatwo rozprowadza się na wargach. Wymyślono aż cztery kolory, które idealnie pasują do neutralnego, świetlistego makijażu.

Twój STYL 4/2016

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje