Reklama

Reklama

Usta gwiazdorskiego formatu

Są symbolem kobiecości. Nie warto martwić się, gdy usta nie są idealne. Kilka prostych sztuczek sprawi, że będą kuszące i kształtne!

Zadbaj o nie

Piękne usta nie mogą być spierzchnięte, a wargi blade. Dlatego raz w tygodniu zrób delikatny peeling, np. scukrzonym miodem lub brązowym, drobnym cukrem połączonym z sokiem z cytryny. Jesienią i zimą smaruj usta odżywczymi i regenerującymi balsamami.

Niech zabłysną

Reklama

Błyszczyki są zawsze modne. Nadają wargom naturalny wygląd, dzięki czemu twarz sprawia wrażenie młodszej. Sprawiają, że usta wydają się większe. Błyszczyk jest wygodny, można nim pomalować usta nawet nie używając lusterka.

To idealny kosmetyk na co dzień. Zazwyczaj zawiera substancje, które pielęgnują usta i chronią je przed chłodem i wiatrem. Jedyną wadą większości błyszczyków jest to, że nie są trwałe - po 2-3 godzinach na ustach nie ma po nich śladu i trzeba powtórzyć aplikację.

Pomadka idealna

Szminki to doskonały kosmetyk na specjalne okazje. Jak wybrać najlepszą? Warto zwrócić uwagę na jej trwałość, zawartość składników pielęgnacyjnych, nawilżających, odżywczych. Odcień szminki powinien przede wszystkim pasować do naturalnego koloru skóry.

Dlatego, wybierając się na zakupy, przyjdź do drogerii bez podkładu i pudru. Pamiętaj, że szminka będzie się dłużej trzymała, jeśli najpierw całe wargi (nie tylko ich kontur) pomalujesz kredką.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje