Przejdź na stronę główną Interia.pl

Uroda z gabinetu

Każda z nas chce mieć zmysłowe usta, młodzieńcze spojrzenie i wypoczętą, gładką cerę bez względu na wiek. Lekarze medycyny estetycznej znają na to sposoby. Sprawdź, które zabiegi polecają gwiazdy. Ty też możesz wyglądać tak jak one!

Gładka cera, kształtny podbródek

Reklama

Zabieg Pelleve: Nieinwazyjny, wykonywany bez znieczulenia. Punktowy "masaż" twarzy głowicą aktywującą fale radiowe. Po krótkotrwałym uczuciu gorąca następuje chłodzenie żelem. Efekt: Uniesienie brwi i wygładzenie twarzy, poprawa kształtu podbródka. Rezultat zauważalny od razu, a najlepszy w 3-6 miesięcy po zabiegu. Utrzymuje się rok lub dwa. Jeden kompletny zabieg twarzy to koszt ok. 2000 zł.

Twarz dziennikarki Agaty Młynarskiej (47) wygląda młodo naturalnie. Gwiazda wie, że podstawowe zasady dbania o siebie to systematyczność i rozwaga.

Kuszące usta

Zabieg rest ylane lip volume (galderma) to aplikacja minidawek preparatu Restylane Lip Volume. Lekarze stosują igły z zaokrągloną końcówką i po ukłuciach nie ma śladu. Efekt: "Restylane Lip Volume zwiększa objętość warg i nadaje im nowy wymarzony kształt", twierdzi dr Maciej Charaziński z Uni Klinik. Usta stają się powiększone, miękkie i gładkie. Zabieg kosztuje od 700 do 1400 zł.

Keira Knightley (27) nie uległa presji Hollywood. Powiększyła usta w sposób subtelny, a nie ostentacyjny, unikając efektu "kaczego dzióbka".

Łagodne rysy

Zabieg Intraceuticals: Nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Polega na aplikowaniu do skóry właściwej dwóch postaci kwasu hialuronowego. Efekt: "Wyraźnie odmłodzona skóra. Staje się świetlista, jędrna i nawilżona", mówi Katarzyna Chwedoruk ze SkinClinic. Rysy twarzy łagodnieją, poprawia się kontur, unoszą kąciki ust i powiek. Jeden zabieg kosztuje 550 zł.

Magdalena Cielecka (39) wie, że twarz dobrego aktora musi wyrażać wszystkie emocje. Dlatego stawia na zabiegi przynoszące naturalny efekt.

Napięcie rośnie

Zabieg Zaffiro: Wykorzystuje promieniowanie podczerwone IR. Głębokie warstwy skóry twarzy są podgrzewane, a następnie chłodzone. Efekt: "Zabieg wygładza skórę i poprawia jej napięcie", mówi dr Marcin Bieńkowski z Esteticmed. pl. Zaleca się serię 3-4 zabiegów. Jeden to koszt 600-1000 zł. Rezultaty widoczne są natychmiast (ostateczny efekt po ok. miesiącu).

Modelka Anja Rubik (29) spędza dużo czasu w samolotach. Dbałość o odpowiednią kondycję skóry traktuje jak obowiązek.

Jędrne ciało

Zabieg Icoon E: To najnowocześniejsza technologia drenażu ciała (porównywana do endermologii, ale znacznie od niej skuteczniejsza, bo bardziej precyzyjna). Reguluje przepływ limfy, likwiduje zastoje. Polega na masowaniu wybranych stref głowicą z podciśnieniem. Polecany przy skłonności do zatrzymywania wody w organizmie. EFEKT: Poprawia krążenie, ujędrnia skórę, spłyca cellulit. Jeden zabieg kosztuje ok. 300 zł.

Sylwetka Anny Muchy (32) zdaje się przeczyć metryce. Im aktorka jest starsza, tym jędrniejsze (czyli młodsze) ma ciało.


Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje