Przejdź na stronę główną Interia.pl

Trendy Schwarzkopf 2013: Big Bob

Maksymalna objętość i wyrafinowana stylizacja w nowoczesnym wydaniu.

Kolor: Elegancki styl retro o nowoczesnym charakterze. Różne odcienie blond od kukurydzianego po dębowy, nadają stylowi wyjątkowy luz.

Reklama

Cięcie: - W tej propozycji koncentrujemy się na interakcji różnych poziomów objętości po bokach i z tyłu głowy - tłumaczy stylista Armin Morbach. - Zaczesując włosy do tyłu i podwijając końce długich włosów tworzymy imitację Boba, a jednocześnie objętość w poziomej linii głowy.

Makijaż: Rozjaśnione brwi, eye-liner, różowy, zielony albo fioletowy cień do powiek i naturalny kolor ust podkreślą styl i nadadzą mu ostateczny charakter.

Stylizacja:

1. Umyj włosy szamponem dodającym objętości. Wysusz włosy trzymając głowę w dole, do chwili aż będą lekko wilgotne.

2. Na włosy nałóż produkt termoochronny, następnie całkowicie wysusz włosy, wyciągając pasma na okrągłej szczotce.

3. Wierzchnią warstwę włosów odsuń i upnij klipsem. Niższą partię włosów natapiruj, używając grzebienia. Wydziel kilka pasm, czesz je pod włos i spryskaj lakierem od spodu.

4. Teraz powróć do upiętej na początku wierzchniej warstwy włosów i ułóż je gładko, przykrywając natapirowaną partię włosów.

5. Możesz stworzyć mały przedziałek po środku włosów, jeżeli nosisz je w ten sposób.

6. Zbierz włosy w luźny koński ogon i zwiąż gumką. Teraz zsuń ją ku końcowi. Podwiń gumkę w kierunku głowy, tak by włosy utworzyły pętlę. Właśnie ta pętla tworzy imitację sztucznego Boba. Zabezpiecz gumkę i końce włosów wsuwkami, wpinając je pod pętlą.

Inspiracje: Big Bob łączy kilka wieków i dekad, lata 60. i okres odrodzenia. Do tworzenia współczesnej wersji tego uczesania inspiruje Adele. Ta fryzura pasuje zarówno do eleganckiej sukni Oscara de la Renty, jak i dżinsów i koszulki.

Stylizacje Schwarzkopf w obiektywie Patricka Demarcheliera inspirowane są Uptown Girls z Nowego Jorku, co oznacza elegancję i namiętność.

Schwarzkopf we współpracy ze stylistą Arminem Morbachem wykreował nowe trendy. To odważne, kobiece stylizacje, ekscytujące i inspirujące tak jak Manhattan, gdzie odbyła się sesja zdjęciowa kolekcji.

Inspiracje przy ich tworzeniu czerpano ze światowych wybiegów mody i nowojorskiego stylu życia. W efekcie powstały propozycje, które mają klasę, podkreślają kobiecość i sprawdzą się na co dzień, w zgodzie z indywidualnym stylem.


Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje