Reklama

Reklama

Świecące włosy? To jest możliwe

To propozycja dla odważnych. Styliści fryzur ze Stanów Zjednoczonych chcą ożywić typowe, jesienne kolory i proponują zupełną nowość. Neonowe, fluorescencyjne włosy. Odważysz się na taką zmianę?


Reklama

Guy Tang, fryzjer, stylista fryzur, sam siebie określa mianem artysty. Jego salon w Hollywood nie przyjmuje już nowych klientów, tak duże ma obłożenie. Jest mistrzem koloryzacji. Jego profil na Instagramie obserwuje niespełna 2 miliony osób, na Facebooku niewiele mniej. Po modzie na naturalne ombre, sombre, lansuje kolejny trend. Neonowe włosy. 

Jak mówi Guy Tang, włosy to najważniejszy modowy dodatek, bo nie da się go zdjąć. Mimo to wiele jego klientek decyduje się na szaloną metamorfozę i farbuje się na intensywne, neonowe kolory. 

To kolejny trend, który powrócił do nas w tym sezonie z lat '90. Nosimy już sukienki zakładane na golfy, aksamitne i welurowe tkaniny, czas na wszystko, co się świeci. Jednak tym razem, moda poszła o krok dalej. 

W ciągu dnia, koloryzacja wykonana przez Guya Tanga wygląda jak tęczowe, kolorowe włosy, które już wielokrotnie można było oglądać zarówno na portalach społecznościowych, jak i na ulicach. Jednak wszystko się zmienia, gdy gaśnie światło. Włosy dosłownie świecą w ciemności i mienią się kolorami. Przygotowana przez Tanga paleta zawiera jak dotąd sześć odcieni, jednak można się spodziewać, że z czasem ich ilość się powiększy. Mimo, że fryzura zaproponowana przez stylistę wymaga odwagi, nie brakuje chętnych klientek, które chcą ją wypróbować.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje