Reklama

Reklama

Rozkosze kąpieli

Wanna pełna piany i kojący zapach na skórze to doskonały pomysł na relaks w domowym zaciszu. Pozwól rozpieścić się aromatycznym olejkom i apetycznym balsamom do ciała. Zasługujesz na luksus i odpoczynek!

Jak sobie je zafundować, nie wychodząc z domu? Nie ma nic lepszego niż rozluźniająca kąpiel. Przygotuj ją bez pośpiechu, a z samej czynności uczyń rytuał. Kąpiel w temperaturze 36 stopni C świetnie odpręża i relaksuje. Pozbywamy się dzięki niej sztywności w mięśniach, a na rozgrzanej skórze balsam znakomicie się nakłada i dobrze wchłania.

Reklama

Uwaga! Zdrowa kąpiel nie powinna trwać dłużej niż pół godziny. Zanim zanurzysz się w pachnących olejkach, weź zimny prysznic, by pobudzić krążenie i przygotować skórę do kąpielowych rozkoszy. Zrób też szybki piling, dzięki któremu usuniesz martwy naskórek.

Po kąpieli pamiętaj o dokładnym posmarowaniu ciała balsamem. To ważne, szczególnie jesienią i zimą! Kaloryfery wysuszają nie tylko powietrze, ale i skórę. Wilgoć odbierają jej także ciepłe ubrania. Dwa razy dziennie – rano i wieczorem – sięgaj po balsamy lub masła zapachowe, które naprawdę zdziałają cuda!

D.M.

SHOW 25/2011

Dowiedz się więcej na temat: pielęgnacja skóry | kapiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje