Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rajstopy w spreju? Tak!

Masz wielkie wyjście i chcesz pokazać nogi, ale na rajstopy jest za gorąco? Jest na to sposób!

Na rynku kosmetycznym coraz głośniej o nowym wynalazku - rajstopach w spreju. To nic innego jak kosmetyk maskujący niedoskonałości i lekko brązujący do nóg.

Reklama

Spray polecany jest zwłaszcza przez charakteryzatorów, pracujących z gwiazdami, np przy sesjach zdjęciowych, gdy nogi modelek muszą być nieskazitelne.

Jak stosować?

Z odległości ok. 15 cm rozpylasz mgiełkę "rajstopy" na skórę, starannie wmasowujesz ją od stóp aż po uda i gotowe! Nogi pięknie opalone i gładkie.

Preparaty dostępne są w kilku odcieniach: od bardzo jasnego do ciemnego. Kosmetyk jest zmywalny, działa jak makijaż do ciała. Jego odcień można wiec stopniować. Jeśli uważasz, że powinien być intensywniejszy, dodajesz kolejną warstwę preparatu (ale nie więcej niż trzy, bo później kosmetyk nie wchłania się już dobrze i może pozostawić smugi).

W każdej chwili możesz coś poprawić - nadmiar preparatu zmyjesz wacikiem nasączonym mleczkiem do demakijażu. Gdy dobrze wetrzesz preparat w skórę, nie powinien zabarwić ubrania, ale nawet jeżeli tak się stanie, bez problemu spierzesz zabrudzenia.

Przed zastosowaniem rajstopy w spreju warto zrobić nogom peeling - wówczas unikniemy nierówności a nogi będą jeszcze piękniejsze. 

Kosmetyku szukaj w dobrych drogeriach. Z pewnością zapłacisz za niego więcej niż za tradycyjne rajstopy, ale przynajmniej nie będziesz musiała przejmować się, że pójdzie ci oczko, a gumka odciśnie się w talii.

Dowiedz się więcej na temat: nogi | rajstopy w spray'u

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje