Przejdź na stronę główną Interia.pl

Przywróć włosom blask

Lśniące, gładkie i zdrowe pasma mimo częstego układania? To naprawdę nie jest trudne. Spróbuj.

Prostowanie, które nie niszczy pasm

Częste układanie lub suszenie w wysokiej temperaturze nie służy włosom? Niekoniecznie. Zabezpiecz włosy sprayem termoochronnym z proteinami jedwabiu, które nie tylko zabezpieczają, ale nadają pasmom połysk i wygładzają je. Potem sięgnij po prostownicę jonizującą z płytkami ceramiczno-keratynowymi. Pasma z każdym dniem będą bardziej lśniące i gładkie.

Kuracje wygładzające

Reklama

Odżywiaj pasma raz na kilka dni. Jeśli często stosujesz kosmetyki do stylizacji i utrwalania fryzury, raz w tygodniu umyj je szamponem oczyszczającym (Toni& Guy). Masz kręcone i zniszczone włosy, które często się puszą? Na wilgotne włosy nałóż eliksir odżywczy (Elseve), po 30 min spłucz zimną wodą. Eliksir możesz też stosować na przesuszone pasma, np. na same końcówki). Maska z keratyną i jedwabiem (Biovax) poprawi kondycję nawet mocno zniszczonych włosów.

Stylizacja z głową

Nie tylko kosmetyki do prostowania, ale też do układania fal i loków powinny zabezpieczyć przed wysoką temperaturą (Taft). Nie bez znaczenia jest także szczotka do czesania. Doskonale wygładzi pasma zwykła szczotka (Donegal) lub obrotowa do układania fal z funkcją jonizacji (Babyliss). Używając jej na co dzień, szybko zauważysz, że pasma są mniej zniszczone, także na końcach.

Dowiedz się więcej na temat: fryzury | włosy | pielęgnacja włosów

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje