Przejdź na stronę główną Interia.pl

Philips: Trymer do zadań specjalnych

Moda na noszenie brody i wąsów trwa już od dłuższego czasu. Nic dziwnego: dla mężczyzn, którzy nie przepadają za goleniem, noszenie krótszego lub dłuższego zarostu jest po prostu wygodne. Nie oznacza to jednak, że włosy mogą rosnąć, jak chcą. Żeby dobrze wyglądać, brodę i wąsy trzeba regularnie przycinać i stylizować. Czym? Najlepiej trymerem.

Trymer serii 7000 marki Philips należy do produktów, które ułatwiają pielęgnację i stylizację. Ostrza trymera, wykonane ze stali, są naprawdę ostre. Wszyscy mężczyźni wiedzą, jak przyjemne jest golenie się tępymi maszynkami. Z trymerami jest podobnie - jeśli ostrza są tępe, przycinanie zajmuje więcej czasu, a krawędzie i linie nie są tak czyste, jak powinny być. Projektanci trymera Philips pamiętali o tym i tak skonstruowali urządzenie, że  ostrza ostrzą się podczas pracy.

Odpowiednie przycinanie brody nie jest prostą sprawą. Żeby się o tym przekonać, wystarczy wpisać do wyszukiwarki frazy  "Jak przycinać brodę" - artykułów i filmów na ten temat jest w sieci mnóstwo. Żeby ułatwić sprawę, trymer firmy Philips został wyposażony w 20 ustawień długości - od 0,5 do 10 mm. Dzięki temu nie trzeba już chodzić na kompromisy i przycinać zarost do takiej długości, jaką chce się osiągnąć. Na koniec można doszlifować całość dzięki dodatkowej nasadce. Efekt? Jak po wyjściu od golibrody (pod warunkiem, że znasz postawy tej sztuki. Jeśli nie - poszukaj porad w sieci lub pogadaj z kumplami, którzy wiedzą, jak dbać o brodę).

Last but not least - jak mówią Anglicy, którzy chętnie korzystają z barber shopów, trymer ma wbudowany system zasysania przyciętego zarostu, który delikatnie "wciąga" obcięte włoski. Dzięki temu mniej (aż o 90 proc.!)  ląduje na umywalce, a ty nie musisz sprzątać i słuchać narzekań piękniejszej połówki.

Po wszystkim wystarczy opróżnić zbiornik, wypłukać ostrza i odłożyć trymer - aż do następnego przycinania.

Podsumowując: urządzenie dobrze leży w dłoni, dokładnie i sprawnie tnie (poradzi sobie z najbardziej sztywnym zarostem) i ogranicza powstawanie nieładu. Jeśli jesteś dumnym posiadaczem brody i potrzebujesz niezawodnego trymera, Philips stworzył produkt dla ciebie.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje